0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ I 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Pod kaštiel'om 642/42, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Zajo reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 45 m² vo vyhľadávanej lokalite v Dubnici nad Váhom.

Tento útulný dvojizbový byt je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí si chcú vytvoriť svoj nový domov podľa vlastného štýlu. Jeho umiestnenie je v tichom prostredí na ulici Pod kaštieľom, ktoré Vám ponúka nielen príjemné bývanie, ale aj okúzlenie atmosférou historického okolia plného zelene.

Tento byt je v pôvodnom stave, čo poskytuje novým majiteľom možnosť vytvoriť si nový domov podľa svojich predstáv. Bytový dom v ktorom sa byt nachádza, bol nedávno rekonštruovaný a zateplený, čo prispieva nielen k vytvoreniu príjemného a komfortného bývania, ale odzrkadľuje sa aj pri úspore mesačných nákladov na energie. Navyše disponuje plastovými oknami, ktoré prispievajú k lepšej tepelnej izolácii.

Byt sa nachádza na 1. poschodí v štvorposchodovom bytovom dome a pozostáva z chodby, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne, útulnej obývačky a spálne. Pre tých, ktorí ocenia viac úložného priestoru, je tu navyše murovaná špajza s výmerou 2,25 m², ako aj pivnica s ďalšími 5 m² priestoru na uloženie vecí.

Pre milovníkov prírody a oddychu je toto miesto ideálne, keďže ponúka okolie plné zelene a pokojnej atmosféry. Priestranné izby a lokalita podčiarkujú potenciál tohto bytu.

Ak hľadáte kombináciu pokojného prostredia a príležitosť prispôsobiť si nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv, tento byt je vhodný práve pre Vás. 

  • ID: 30796
  • Zverejnené: 2023-08-07 22:16:58
  • Posledná aktualizácia: 2023-08-07 22:16:58
  • Počet zobrazení: 269