0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ I Útulný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom

99.495€

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Zajo reality Vám s radosťou predstavuje na predaj 2-izbový byt o výmere 45 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite v Dubnici nad Váhom.

Táto nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2024 čím prináša výnimočný komfort a je pripravená pre nových majiteľov, ktorí sa môžu do tejto nehnuteľnosti nasťahovať bez akýchkoľvek ďalších úprav.

Celková obnova zabezpečila, že každý detail bytu je navrhnutý s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a estetiku, čo z neho robí perfektné miesto pre bývanie.

Byt sa nachádza na 2.np. v štvorposchodovom bytovom dome a pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne s WC, útulnej obývačky a spálne. Pre tých, ktorí ocenia viac úložného priestoru, je tu navyše murovaná špajza s výmerou 2,25 m², ako aj pivnica s ďalšími 5 m² priestoru na uloženie vecí.

Stať sa novým majiteľom tejto nehnuteľnosti po jej kompletnej rekonštrukcii prináša výhody ako čerstvú vôňu novoty a priestor, ktorý je ihneď pripravený na bývanie. Tento byt predstavuje ideálnu voľbu nielen pre tých, ktorí hľadajú svoju prvú vlastnú nehnuteľnosť, ale aj pre investorov, ktorí hľadajú investičnú príležitosť.

Táto nehnuteľnosť je umiestnená v pokojnej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou, kde sa v okolí nachádza široká škála voľnočasových aktivít. V tesnej blízkosti bytu sú k dispozícii ihriská pre rôzne športy či park, čo ocenia najmä milovníci aktívneho životného štýlu.

Zároveň sa z každého okna bytu naskytá pohľad na okolitú zeleň, čím byt získava jedinečnú atmosféru. Tento kontakt s prírodou nielenže zvyšuje pocit komfortu, ale zároveň garantuje aj súkromie.

Ak hľadáte dvojizbový byt v príjemnej lokalite, ponúkaný za dostupnú cenu a navyše čerstvo po kompletnej rekonštrukcii, táto nehnuteľnosť je presne to čo hľadáte.

  • ID: 50324
  • Zverejnené: 2024-03-19 11:02:10
  • Posledná aktualizácia: 2024-04-14 18:14:11
  • Počet zobrazení: 369