0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

2-izbový byt, Nová Dubnica

P. O. Hviezdoslava, Nová Dubnica, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte slnkom presvetlený byt?
Hľadáte útulný byt, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám?
Hľadáte byt s dobrou dostupnosťou na diaľnicu?

Ponúkame Vám kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 62 m² na druhom z troch poschodí v bytovom dome v Novej Dubnici.

Byt má ideálnu orientáciu, spálňa a obývacia izba sú orientované na západ, kuchyňa, kúpeľňa a chodba na východ, čo zabezpečuje presvetlenie bytu počas celého dňa. K bytu patrí murovaná pivnica.

Dispozičné riešenie bytu: Do bytu sa vstupuje priestrannou chodbou, po pravej strane sa nachádza obývacia izba, cez ktorú sa vchádza do spálne. Po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa a samostatné WC, na konci chodby vľavo kuchyňa.

Stav bytu: plastové okná, murované jadro, omietky, centrálne vykurovanie, liatinové radiátory s termohlavicami a pomerovými meračmi, v obývacej izbe a spálni drevené parkety, v kuchyni  dlažba, na chodbe plávajúca podlaha, kuchynská linka, sporák, kúpeľňa s vaňou, vstavaná skriňa, nové elektrické rozvody.

Občianska vybavenosť: V blízkosti bytu sa nachádza základná škola, gymnázium, autobusová zástavka, výpadovka na diaľnicu, ale tiež námestie s obchodmi, ako aj mestská tržnica.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 5554
  • Zverejnené: 2019-06-12 18:01:44
  • Posledná aktualizácia: 2019-07-20 15:09:14
  • Počet zobrazení: 227