0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

2 izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite sídliska JUH o výmere 44,3m2 ulica Východná, Trenčín za 75 000 euro,

Východná, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Ste sám/sama  prípadne pár a hľadáte 2 izbový byt s rozumným dispozičným riešením?  Vaša predstava o novom bývaní je bývať   v tichej lokalite   Trenčína mimo rušného mesta? Chcete bývať v tehlovom bytovom dome, ktorý je novšieho dáta výstavby? Tak nehnuteľnosť, ktorú Vám ponúkame je presne  to čo hľadáte.  Máme tu pre Vás 2 izbový byt s rozlohou 44,38 m2. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2006 a predávaný byt v roku 2019 prešiel novšími úpravami. V byte je nová kuchynská linka so spotrebičmi a nové podlahy. Byt po zrealizovaní kúpi  je voľný ihneď k nasťahovaniu. Byt sa predáva čiastočne zariadený, tak ako je vidieť na zverejnených fotografiách. 

Dispozičné riešenie bytu:

1.     Chodba.

2.     Obývačka s balkónom a kuchynským kútom (nová rúra, sklo keramická doska a digestor).       

3.     Spálňa (manželská posteľ a vstavaná skriňa na mieru).

4.     Kúpeľňa s WC (práčka).

 

K bytu ďalej prináleží pivnica  o rozlohe 1,2 m2 a balkón o rozlohe 2,5 m2. Pýtate sa či Vás môžem ešte niečím príjemným prekvapiť? A veru môžem. Náklady na bývanie sú cca 90 euro.

Lokalita  ponúka svojim obyvateľom tiché prostredie, veľa zelene a  úplnú občiansku vybavenosť.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJOREALITY. 

  • ID: 5591
  • Zverejnené: 2019-06-26 09:16:02
  • Posledná aktualizácia: 2019-08-13 09:36:41
  • Počet zobrazení: 496