0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ |2 izbový byt 104m2 s mega veľkou pivnicou na poschodí

Veľkomoravská 2867, Trenčín-Zlatovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ |2 izbový byt 104m2 s mega veľkou pivnicou na poschodí

Ponúkame vám na predaj úplne nový priestranný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe bytového domu kolaudovaného v roku 2021. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 6 poschodovom výťahovom dome. Byt je možné veľmi jednoducho prerobiť na 2,5 izbový byt , po tejto úprave by vznikla jedna menšia izba bez okna, ktorá môže slúžiť ako druhá spálňa či pracovňa. Kvôli tejto plánovanej úprave bola pozmenená a predpripravená elektroinštalácia .

Vizualizácie bytu- novostavba 2,5 izbového bytu Velkomoravská v Trenčíne

Samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby, šatníku, komory, wc, kúpeľne, spálne a priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálňou. Prívod na práčku a odpad je dovedený do šatníku, aby sa zväčšila kapacita kúpeľne. Touto zmenou tak vznikol dostatočný priestor v kúpeľni, tak aby sa do nej zmestila nielen vaňa ale aj sprchový kút.  Súčasťou bytu je priestranný balkón o výmere 6,59m2 a  pivnica/ sklad  o výmere 17,58m2, ktorá sa nachádza priamo na poschodí pri byte. Pivnica je murovaná a je do nej zavedená elektrina.  Celková výmera bytu vrátane pivnice, bez plochy balkóna je 103,65m2.

Kúrenie bytu je podlahové z centrálnym termostatom. Do bytu je dovedený optický rozvod internetu.  Orientácia bytu je prevažne južne, vďaka čomu je byt aj napriek svojej veľkosti prijemne slnečný a svetlý. Na všetkých oknách aj na presklenej balkónovej stene je spravená predpríprava na elektrické hliníkové žalúzie na diaľkové ovládanie. Byt sa predáva v štádiu holobyt, pripravený na dokončenie podľa vašich predstáv. Do bytu je zavedená prípojka na optický internet. Bytový dom je bezbariérový s nájazdovou rampou pred domom a výťahom od suterénu domu. Chodby a schodiská sú priestranné a široké. Priamo v bytovom dome na 1.np. sa nachádza angiologická ambulancia, reumatologická ambulancia a zubná ambulancia, advokátska kancelária, notársky úrad, kozmetický salón atď. V priestoroch sa tiež bude nachádzať malá kaviarnička s občerstvením. Bytový dom má veľmi dobré umiestnenie v blízkosti centra a všetkej potrebnej občianskej vybavenosti ako je základná škola, stredné školy, MHD a SAD zástavky, obchody, reštaurácie, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, …. Pre priaznivcov pohybu sa v blízkosti domu nachádzajú rôzne športové centrá ako Lezecké centrum Trenčín, Hybko, Victory Gym Trenčín a Born to Trick house. Približne 50m za domom sa nachádza hrádza a rameno rieky Váh.

Neváhajte ma kontaktovať a príďte sa pozrieť osobne, tento 2 izbový byt vás svojou veľkosťou milo prekvapí. Prípadne si pozrite ponuku 2-izbových bytov na predaj.

Pôdorysy

Pôdorys

  • ID: 11127
  • Zverejnené: 2021-09-21 17:23:23
  • Posledná aktualizácia: 2021-10-19 12:06:30
  • Počet zobrazení: 962