0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ – Dvojizbový byt s lodžijou

Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Juh I. – Dvojizbový byt s lodžijou v Trenčíne / na predaj

Ponúkame vám na predaj zrekonštruovaný dvoj izbový byt s kuchynským kútom a priestrannou lodžijou ( 4,4 x1,4m) na 6p zo 7p v zateplenom bytovom dome.

Byt o výmere 46m2 pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s wc, komory, špajze , spálne, obývacej izby s kuchynským kútom a priestrannej lodžije. Súčasťou bytu je pivnica v suteréne domu.

Rekonštrukcia bytu prebehla zhruba pred 5 rokmi a pozostávala z čiastočnej výmeny elektrických rozvodov v kúpeľni a v kuchynskej časti, jadro a balkónová stena sú riadne vymurované, okná boli vymenené za plastové, nové stierky, vymenené boli tiež radiátory v izbách a podlahy za laminátové.

Bytový dom je po rekonštrukcii spoločných priestorov vrátane nového výťahu, ktorý jazdí od suterénu.

Viac informácii vám radi zodpoviem osobne.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Tomáš Zajac - ZAJO Reality a úverový špecialista Andrej Michalčík
Tomáš Zajac – ZAJO Reality a náš úverový špecialista Andrej
  • ID: 7405
  • Zverejnené: 2020-03-06 17:19:42
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-13 09:24:26
  • Počet zobrazení: 279