0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | 2 IZBOVÝ BYT TRENČÍN S VEĽKÝM BALKÓNOM – VEĽKOMORAVSKÁ

Veľkomoravská 18, Trenčín-Zlatovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | 2 IZBOVÝ BYT TRENČÍN S VEĽKÝM BALKÓNOM – VEĽKOMORAVSKÁ

Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 2 izbový byt prerobený na 3 izbový v tichej staršej časti Trenčína na Veľkomoravskej ul.

Lokalita je vyhľadávaná vďaka svojej dobrej dostupnosti do historického centra mesta a dobrej občianskej vybavenosti. Prostredie domu je príjemné s množstvom zelene, Veľkomoravská ulica sa nachádza vedľa povodia rieky Váh.

Tento tehlový byt o výmere 55m2 sa nachádza na prízemí 5 podlažného bytového domu a je orientovaný výnimočne do troch svetových strán. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, WC, obývacej izby s kuchyňou, spálne a zadnej izby, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa alebo šatník. Súčasťou bytu je murovaná pivnica o rozlohe 1,4 x 1,3m a veľký balkón. 

Stav bytu:

Ponúkaný byt je po 7 ročnej rekonštrukcii vrátane výmeny elektrických a vodovodných rozvodov v byte, nové omietky, znížené sadrokartónové stropy, murované jadro s vaňou. V prípade záujmu zabezpečí spol. ZAJO Reality rekonštrukciu kúpeľne so zmenou na sprchový kút. Podlahy bytu sú laminátové, odizolované korkovou izoláciou. Kuchynská linka je vybavená umývačkou riadu, elektrickou rúrou a plynovou varnou doskou. Okná v celom byte sú plastové a vchodové dvere bezpečnostné značky Sherlock.

Bytový dom je po rekonštrukcii stúpacích rozvodov a výmene vchodových dverí. Aktuálne prebieha veľká rekonštrukcia bytového domu, ktorej predmetom je: zateplenie bytového domu minerálnou vatou, rekonštrukcia kotolne, výmena stavajúcich a dostavba nových balkónov a výmena výťahu.

Parkovanie je možné pred, za a vedľa bytového domu.

Občianska vybavenosť:

V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza obchodný dom Úspech s množstvom obchodov napr. mäsiarstvom, potravinami, trafikou, domácimi potrebami, pekárňou atď. V blízkosti do 5min. sa nachádza ZŠ Veľkomoravská, MHD zástavky, zdravotné stredisko a lekáreň. Bytový dom je od centra a výjazdu na D1 vzdialený približne 10- 15minút.

  • ID: 22014
  • Zverejnené: 2024-02-22 07:27:17
  • Posledná aktualizácia: 2024-02-22 17:00:14
  • Počet zobrazení: 2538