0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | 2 izbový byt s parkovacím miestom – Veľkomoravská

Veľkomoravská 58, Trenčín-Zlatovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v staršej tehlovej novostavbe na Veľkomoravskej ul. v Trenčíne.

Byt o výmere 60m2 pozostáva zo vstupnej chodby,  kúpeľne, wc, spálne,  priestrannej obývacej izby s balkónom a kuchyne, ktorá je prepojená s obývacou izbou.

Súčasťou bytu je murovaná pivnica 1,5 x 1,8m a parkovacie miesto pred domom.

Poschodie: 2/3

Orientácia bytu: SZ

Vlastné plynové kúrenie.

Bytový dom bol postavený pred 19 rokmi, v najbližšej dobe sa chystá rekonštrukcia strechy, fasády a balkónov.

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ale aj napriek tomu je bytový dom zastrčený a ponúka kľudné a pokojné bývanie mimo hlavnej cesty.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Na predaj 2 izbový byt v Trenčíne na Veľkomoravskej ul.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Nechceme, aby ste sa prispôsobovali nehnuteľnosti, keď sa môže nehnuteľnosť prispôsobiť vám. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

ZAJO Reality, s.r.o.

Sme hlavne lokálna realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní a plnení všetkých podmienok. Našim cieľom je vaša spokojnosť . Ak si chcete dohodnúť nezáväznú prehliadku, prípadne máte akékoľvek  otázky,  neváhajte nás kontaktovať na tel. č. : 0907980436, alebo emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk  Prípadne po telefonickom dohovore nás môžete navštíviť osobne v našej kancelárii na adrese: Dolný Šianec 1 v Trenčíne, (budova Keramoprojektu,  2. poschodie vedľa Notárskeho úradu )

Tomáš Zajac spol. ZAJO Reality, s.r.o.

 

Výkup | Predaj | Prenájom | Ohodnotenie |Rekonštrukcia nehnuteľností

  • ID: 8248
  • Zverejnené: 2020-11-14 08:00:50
  • Posledná aktualizácia: 2020-11-19 10:34:28
  • Počet zobrazení: 1749