0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom – Liptovská ul. 1H Trenčín

Liptovská 1h, Trenčín-Sídlisko Juh, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

PREDAJ | 2 izbový byt s balkónom- Liptovská ul.
Spol. ZAJO reality vám ponúka vo výhradnom zastúpení 2 izbový byt na 6. poschodí v bytovom dome postavenom v roku 2016.
Výstavba novovybudovanej obytnej zóny na Liptovskej ul. ponúka príjemné bývanie zasadené v okrajovej časti Trenčína v blízkosti prírody a zároveň s dostupnou kompletnou občianskou vybavenosťou. Takto vzniklo bývanie vhodné nielen pre mladých a aktívnych ľudí ale aj pre našich seniorov.

  

Samotný byt sa nachádza na 6. poschodí v 9 poschodovom bytovom dome s výťahom, vstup do domu je plynulý, bezbariérový.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, WC, kúpeľne, spálne, obývacej izby a kuchyne. Kuchyňa a obývacia izba sú čiastočne prepojené, čo dodáva bytu príjemnú vzdušnosť. Súčasťou bytu je balkón o výmere 6,6m2 so vstupom z obývacej izby a spálne. Balkón je vybavený zasklením a roletou. Pivnica, ktorá prináleží k bytu, sa nachádza na prízemí bytového domu so samostatným vstupom z parkoviska. Pivnica je murovaná o výmere 4 m2. K bytu prináleží tiež jedno súkromné parkovacie miesto na parkovisku pred bytovým domom.

.  

Stav bytu je zachovalý vybavený laminátovými podlahami, keramickou dlažbou v kúpeľni, WC a na balkóne. Okná sú plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou, umývačkou riadu a digestorom. Vstup do bytu je zabezpečený bezpečnostnými dverami značky Sherlock. Byt sa predáva v prípade záujmu vrátane zariadenia.

V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako potraviny, mhd zástavky, zdravotné strediská, MŠ, ZŠ, Obchodné centrum, reštauračné zariadenia, športové a detské ihriska.
Najväčšími plusmi tohto bytu sú jeho vzdušnosť, príjemná novo vybudovaná lokalita v blízkosti lesa, vlasné vyhradené parkovanie a nízke náklady bytu.

  

Virtuálna prehliadka

  • ID: 14929
  • Zverejnené: 2022-06-23 08:24:08
  • Posledná aktualizácia: 2022-09-27 14:22:07
  • Počet zobrazení: 546