0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | 2 izbový zrekonštruovaný byt, 28. Októbra v Trenčíne

28. októbra 26, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 2 izbový zrekonštruovaný byt, 28. Októbra v Trenčíne

Spol. ZAJO reality vám ponúka úžasný 2 izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Dlhé Hony, konkrétne na ul. 28. Októbra.

Byt má výmeru 62m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, wc, obývacej izby s balkónom, spálne, kuchyne a pivnice v suteréne domu. Byt sa vyznačuje veľmi dobrou dispozíciou s priestrannou chodbou a nepriechodnými izbami. Byt sa nachádza na 2. poschodí v tehlovom nízko podlažnom bytovom dome so sedlovou strechou.


Stav bytu: byt prešiel v tomto roku kompletnou rekonštrukciou, vrátane novej elektroinštalácie, vodoinštalácie, výmeny odpadov, rozvodov kúrenia a plynu, nových radiátorov, nových omietok, sadrokartónových stropov, boli položené laminátové podlahy, vymenené vchodové a interiérové dvere, okná bytu sú plastové.

Kúpeľňa a wc sú predpripravené na obkladanie, ideálne na dokončenie podľa vlastných predstáv s možnosťou na osadenie vane alebo sprchového kútu, záleží len od zákazníka. V prípade záujmu spol. ZAJO reality zabezpečí dokončenie kúpeľne a wc podľa vašich predstáv.

Návrh kúpeľne od kúpeľnového štúdia Maprostav:

Bytový dom je po rozsiahlej rekonštrukcii vrátane rozvodov bytového domu, zateplenia obvodového pláštu a zariadenia vlastnej kotólne.

Lokalita: Bytový dom sa nachádza v širšom centre, v lokalite ktorá sa vyznačuje rovinatým terénom a veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti domu sa nachádzajú potraviny, ZŠ, MŠ, MHD zastávky, nemocnica, poliklinika, lekári, ……

  • ID: 17923
  • Zverejnené: 2022-09-27 13:36:47
  • Posledná aktualizácia: 2022-11-11 17:56:34
  • Počet zobrazení: 445