0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | Tehlový 2-izbový byt s balkónom na Sihoti I.

M. Rázusa 40, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

PREDAJ | Tehlový 2-izbový byt s balkónom na Sihoti I.

Kedysi Benešova, Rázusova, Gorkého a dnes ulica Martina Rázusa. Tu nájdete veľký 2-izbový byt, ktorý dýcha históriou.

Dovoľte, aby sme vám prostredníctvom ZAJO Reality, ponúkli na predaj tento byt s ideálnou dispozíciou. Tento priestranný, tehlový byt o úžitkovej ploche 69m2 má aj napriek svojmu veku všetko čo potrebujete, bez ohľadu na to, ktorá ste generácia. Vaše očakávania budú naplnené, či už hľadáte byt na rekonštrukciu s cieľom moderného bývania, alebo byt v retro štýle.

Byt sa nachádza na 1. poschodí v 2 poschodovom bytovom dome a pozostáva z priestrannej L-kovej chodby s oknom, špajze, samostatnej toalety s oknom, kúpeľne, spálne, obývacej izby a kuchyne, do ktorej sa vchádza buď z chodby alebo priamo z obývacej izby. Súčasťou bytu je veľký balkón orientovaný prevažne južne. Čistá podlahová plocha bytu je 59,42m2. Každého určite potešia dve veľké pivnice v suteréne domu, jedna drevená a jedna murovaná, spolu o výmere 9,19m2.  Orientácia bytu je na dve svetové strany. Na sever je situovaná chodba, wc a kuchyňa, obytné miestnosti a balkón sú orientované na juh. Stav bytu je pôvodný s drevenými parketami, murovaným jadrom a plastovými oknami.

V okolí bytového domu je množstvo zelených plôch a stromov. V blízkosti je aj povodie rieky Váh, hrádza a ihriská pre deti. Priamo pred domom sa nachádza zastávka MHD. Okrem toho sú v blízkosti školy, škôlky, športové ihrisko, nákupné stredisko, reštaurácie, vinotéka, lekáreň i zimný štadión. Byt je vzdialený len pár minút chôdze od centra mesta.  Na oddych môžete využiť wellness centrum i reštauráciu susediaceho hotela Magnus.

Viac informácií vám radi zodpovieme na osobnej prehliadke bytu.

  • ID: 11829
  • Zverejnené: 2021-11-28 09:08:56
  • Posledná aktualizácia: 2022-01-11 13:21:39
  • Počet zobrazení: 696