0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Znížená cena – Tehlový 2 izbový byt s veľkým balkónom.

Halalovka 40, Trenčín-Sídlisko Juh, Slovensko

Vybavenie

  • Balkón

Popis nehnuteľnosti

Tehlový 2 izbový byt s veľkým balkónom.

Ponúkame vám výhradne iba u nás na predaj priestranný tehlový dvojizbový byt v bytovom dome postavenom v roku 1996. Bytový dom sa nachádza na ul. Halalovka na sídlisku JUH III v blízkosti ZOC Južanka, MŠ, ZŠ, obchodov, mhd zástavok a zdravotného strediska.  Byt sa nachádza na 5p v 7p výťahovom dome, orientácia bytu je prevažne na západ.

Výmera bytu je 55m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného wc, kuchyne, špajzy, spálne a obývacej izby s balkónom.  Výmera balkónu 5m2. Súčasťou bytu je pivnica.

Stav bytu je pôvodný z roku 1996, eurookná s dvojsklom, murované jadro, medená elektrické rozvody. V bytovom dome je zavedená optika.

Byt je kúpou ihneď voľný.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Tomáš Zajac - ZAJO Reality a úverový špecialista Andrej Michalčík
Tomáš Zajac – ZAJO Reality a náš úverový špecialista Andrej
  • ID: 7236
  • Zverejnené: 2020-02-07 08:55:34
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-24 15:44:42
  • Počet zobrazení: 2233