0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

1 izbový byt, ulica Bratislavská, Dubnica nad Váhom o výmere 29m2

Bratislavská, Dubnica nad Váhom, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Ste sám a hľadáte menší byt s rozumným dispozičným riešením? Prípadne máte obchodného ducha a hľadáte byt na prenájom ako svoju investíciu? Vašou podmienkou je, aby sa byt nachádzal v tehlovom dome? Tak potom Vaše predstavy Vám vieme splniť našou ponukou.

ZAJO reality Vám ponúka 1 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome v Dubnici nad Váhom o rozlohe 29m2.

 

Byt sa nachádza na 2 poschodí 3 poschodového bytového domu na ulici Bratislavská. Čo Vás môže však najviac potešiť je, že byt prešiel koncom roku 2019 kompletnou rekonštrukciou (podlahy, stierky, elektrika, kúpeľňa, plastové okná)

1 izbový byt Dubnica nad Váhom, kompletná rekonštrukcia
1 izbový byt Dubnica nad Váhom, kompletná rekonštrukcia

Dispozičné riešenie bytu:

  1. Chodba
  2. Izba (3,2 x 4,1).
  3. Kuchyňa (3,5 x 2,4).
  4. Kúpeľňa s WC.

 

K bytu prináleží murovaná pivnica nachádzajúca v suteréne bytového domu.

Dubnica nad Váhom ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť.           5 minút chôdzou sa od domu nachádza obchodné centrum TESCO.

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 7426
  • Zverejnené: 2020-03-11 09:13:42
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-11 09:13:42
  • Počet zobrazení: 114