0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

3-izbový byt, Ilava

Medňanská, Ilava, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte slnkom presvetlený byt s balkónom?
Hľadáte byt, ktorý bude vyhovovať vám aj vašej rodine?
Hľadáte byt s dobrou dostupnosťou na diaľnicu?

Ponúkame Vám 3-izbový byt o výmere 87 m² v pôvodnom stave (vymenené nové plastové okná) na piatom z piatich poschodí v bytovom dome s výťahom na adrese Medňanská 518/13, Ilava.

Byt má ideálnu orientáciu, spálňa s 1. balkónom a detská izba sú orientované na východ, obývacia izba a kuchyňa s 2. balkónom na západ, čo zabezpečuje presvetlenie bytu počas celého dňa. Priamo pod vašimi oknami sa nachádza parčík s detským ihriskom, čo určite oceníte nielen vy, ale aj vaše deti. K bytu patrí murovaná pivnica s rozmermi 2,1mx1,5m, a tiež spoločná kočikáreň. Na bytovom dome je vymenená strecha, v blízkej budúcnosti je plánované zateplenie a výmena výťahu. V bytovom dome je vedený internet od Orange.

Dispozičné riešenie bytu: Do bytu sa vstupuje priestrannou chodbou s halou, po pravej strane sa nachádza kúpeľňa, WC, kuchyňa s balkónom, komora a obývacia izba. Po ľavej strane sa nachádza spálňa s balkónom a detská izba.

Občianska vybavenosť: V blízkosti bytu sa nachádza základná škola s materskou školou, stredná škola, nemocnica, autobusová zástavka, výpadovka na diaľnicu.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu, ktorý pre našu spoločnosť zabezpečuje uznávaná advokátska kancelária BANOS, s.r.o. a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 5345
  • Zverejnené: 2019-05-24 09:32:31
  • Posledná aktualizácia: 2019-06-02 13:35:06
  • Počet zobrazení: 84