0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ !!! Beckovská ulica v Trenčíne, 3 izbový byt o rozlohe 74 m2.

Beckovská, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte nehnuteľnosť, kde nemusíte strácať čas zdĺhavým prerábaním Vášho nového bývania, ale radšej chcete tento čas stráviť s rodinou? Chcete si kúpiť byt, kde sa môžete ihneď nasťahovať a užívať si? Vaše nové bývanie by nemalo byť ďaleko od centra mesta v Trenčíne? Ste rodina so školopovinnými deťmi a hľadáte byt v lokalite, kde sa nebudete báť pustiť deti samé do školy? Tak verte tomu, že ste tu správne. Pýtate sa, prečo by som si mal kúpiť práve tento byt? Ste pár, prípadne mladá rodinka a uvažujete nad tým aký priestor budete potrebovať? Tak tento byt o celkovej výmere  74 m2 Vám skutočne ponúka postačujúci a rozumne navrhnutý priestor pre vaše pohodlie.   

Dispozične riešenie bytu:

 1. a) Chodba.
 2. b) Kúpeľňa.
 3. c) Samostatné WC.
 4. d) Kuchyňa.
 5. e) Izba(13,4 m2 ).
 6. f) Izba(17,7 m2 ).
 7. g) Obývačka (21,5 m2 ) s balkónom.

Byt prešiel v roku 2009 kompletnou rekonštrukciou (výmena elektroinštalácie, murované jadro, zrenovované podlahy – parkety). K bytu prináleží pivnica, ktorá je umiestnená v suteréne bytového domu. Čo by vás ešte mohlo potešiť?  Ďalšou veľkou výhodou je, že bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou (výmena rozvodov, výťahu, oprava strechy). Kúrenie je zabezpečené centrálne vlastnou kotolňou bytového domu. Teplá voda je zabezpečená prietokovým ohrievačom. V neposlednej rade veľkou výhodou je lokalita kde sa byt nachádza. Beckovská ulica ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť (škola, škôlka, potraviny, nemocnica, 5 min chôdze KAUFLAND). Centrum mesta je cca 10 minút, kedy nemusíte využívať dopravné prostriedky a do všetkých dôležitých inštitúcii  sa dostanete rýchlejšie pešo. Tak ako, čo hovoríte na tento 3 izbový byt?

 

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti  realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov  a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Rerality, s.r.o.

 • ID: 5897
 • Zverejnené: 2019-08-18 17:58:44
 • Posledná aktualizácia: 2019-09-09 18:09:53
 • Počet zobrazení: 1312