0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Kvetná – Trojizbový slnečný byt s balkónom

Duklianskych hrdinov, Trenčín-Zlatovce, Slovensko

Vybavenie

  • Balkón
  • pivnica
  • ústredné kúrenie

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte slnkom presvetlený byt s veľkou lodžijou ?
Hľadáte byt, ktorý bude vyhovovať vám aj vašej rodine?
Hľadáte byt s dobrou dostupnosťou na diaľnicu?

Spol. ZAJO Reality, s.r.o. vám ponúka trojizbový byt o výmere 72m2 na ideálnom druhom poschodí v zateplenom bytovom dome. Byt má ideálnu orientáciu, denná časť s obývacou izbou, lodžijou a kuchyňou je orientovaná na juh a spálne na sever. Priamo pod vašimi oknami sa nachádza detské ihrisko, čo určite oceníte nielen vy, ale aj vaše deti.
Dispozičné riešenie bytu: Do bytu sa vstupuje priestrannou chodbou s halou, po pravej strane sa nachádza kuchyňa so špajzou a obývacia izba s lodžijou. Po ľavej strane sa nachádza spálňa a detská izba. Uprostred na konci haly, medzi obývačkou a spálňou, je zasadená kúpeľňa s wc.
Občianska vybavenosť: V blízkosti bytu sa nachádza obchod, ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko, autobusová zástavky, výpadovka na diaľnicu.
Bonus: Byt sa predáva v prípade záujmu aj vrátane zariadenia, čo ale nemá vplyv na cenu bytu.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 4841
  • Zverejnené: 2019-02-18 13:03:31
  • Posledná aktualizácia: 2019-07-20 15:25:22
  • Počet zobrazení: 659