0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj 3 izbový byt na Sihoti

Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj vkusný a zariadený 3 izbový byt v Trenčíne na Sihoti. Užitková plocha je 63 m2+ pivnica+ logia. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Podlaha je plávajúca + dlažba. Steny: stierky, tapety. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody bytu su , že je slnečný a bezprostrednej blizkosti je komletna obcianska vybyvenost:obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu.
Cena 99 900 €

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rada zodpoviem na tel. č. : 0917995352, emailovej adrese: gabriela.haromova@gmail.com prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Mgr.Gabriela Haromová – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 7361
  • Zverejnené: 2020-03-06 15:00:46
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-09 10:08:39
  • Počet zobrazení: 138