0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Veľkomoravská TN | 3-izbový byt s balkónom a pivnicou v cene

Veľkomoravská 2839, 911 05 Trenčín-Zlatovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj nové byty v Trenčíne na Veľkomoravskej ul.

Byt 4.B5 je priestranný 3 izbový byt s balkónom na 4. nadzemnom podlaží  v 7. podlažnom bytovom dome s dvoma výťahmi.

Úžitková plocha bytu je 79,32m2. Celková výmera bytu vrátane príslušenstvá  je 100,63m2.

Príslušenstvo bytu:Príslušenstvom bytu je balkón o výmere 6,18m2 a pivnica o výmere 15,13m2, ktorá sa nachádza priamo na poschodí bytu.

Stav bytu: Byty sa predávajú v stave holobyt  (betónový poter, elektrické a vodovodné rozvody, rozvody kúrenia, radiátory, plastové okná, exteriérové dvere, omietky, zásuvky a vypínače )

Parkovanie: Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe je jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere nového bytu práve parkovanie. Súčasťou bytového domu na Veľkomoravskej ul. práve preto bude vystavaných 27 vnútorných parkovacích miest v suteréne bytového domu a 21 vonkajších parkovacích miest.

Termín dokončenia: Predpokladaný termín kolaudácie a odovzdania vášho nového bytu je jar 2021.

Nové byty v Trenčíne | Bytový dom Veľkomoravská
Nové byty v Trenčíne | Bytový dom Veľkomoravská

Lokalita:

Na pravom brehu rieky Váh v bývalých odevných závodoch ako keby  s popola vstal a dostal nový život projekt – bytový dom Veľkomoravská.  Odevné závody ktoré preslávili mesto Trenčín, stáli na tomto mieste už od roku 1940. Dnes na tomto mieste postupne vzniká nový obytný súbor malých, väčších ale aj veľkometrážnych bytov.  Ide o veľmi príjemné prostredie zasadené  v tichej a kľudnej časti Trenčína v blízkosti rieky Váh . Lokalita Veľkomoravská je zaujímavá hlavne pre dostatok  zelene ktorá  ponúka zátišie  vhodného na rodinný relax, prechádzky  či športové aktivity . Okrem príjemného prostredia je poloha Veľkomoravskej  ideálna aj pre svoju dostupnosti do centra mesta a zároveň ponúka ideálnu dostupnosť na privádzač D1. Vo vzdialenosti do 5 minút na pešo od Veľkomoravskej ul . sa nachádza  Základná škola, športové ihrisko, potraviny, reštaurácie, pošta a mhd zástavky. Vo vzdialenosti do 15 min sa nachádza zdravotné stredisko .  Lokalita ktorá v sebe skrýva  všetky dôležité predpoklady na spokojné  bývanie s neopísateľným výhľadom na Trenčiansky hrad spoza rieky Váh vás jednoznačne dostane.

O projekte:

Projekt Bytový dom Veľkomoravská  ponúka na prvých  dvoch nadzemných podlažiach 2315m2  obchodných, reštauračných a administratývných priestorov. Na 3 až 5np podlaží sa nachádzajú veľkometrážne 1 izbové byty, 3 izbové byty a 4 izbové byty. Ku každému bytu prináleží veľká pivnica a balkón.  Predposledné 6 np podlažie je venované dvom veľkometrážnym  5 izbovým bytom s terasou . Na poslednom poschodí ale zato z najkrajším výhľadom na okolitý Trenčín sa nachádza ateliérový byt s terasou . Bytový dom Veľkomoravská predstavuje moderné a dispozične dobre zvládnuté bývanie v príjemnom prostredí  na Považí .

Financovanie:

I. Rezervačná záloha je stanovená na 1,9% z kúpnej ceny.
II. Následné pri podpise zmluvy o zmluve budúcej sa platí zálohová platba vo výške 15% z kúpnej ceny.
III. Najbližšia platba po podpise zmluvy o zmluve budúcej je naplánovaná až pri zápise bytov na list vlastníctva a po zriadení záložného práva na váš nový byt. V tejto etape predaja požadujeme platbu vo výške 40% z kúpnej ceny bytu. Tu už je možné na nehnuteľnosť požiadať hypotekárny úver.
IV. Zostatok kúpnej ceny vo výške 43,1% z kúpnej ceny môžete uhradiť až po kolaudácii.

Tel. č. +421907980436 /  info@byty-velkomoravska.sk

Pôdorysy

Pôdorys bytu

  • ID: 6561
  • Zverejnené: 2019-11-08 16:09:50
  • Posledná aktualizácia: 2020-07-17 22:24:18
  • Počet zobrazení: 1337