0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Veľkomoravská TN | 3-izbový byt s balkónom a pivnicou v cene

103.116€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj nové byty v Trenčíne na Veľkomoravskej ul.

Byt 3.B5 je priestranný 3 izbový byt s balkónom na 3. nadzemnom podlaží  v 7. podlažnom bytovom dome s dvoma výťahmi.

Úžitková plocha bytu je 79,32m2. Celková výmera bytu vrátane príslušenstvá  je 100,63m2.

Príslušenstvo bytu: Príslušenstvom bytu je balkón o výmere 6,18m2 a pivnica o výmere 15,13m2, ktorá sa nachádza priamo na poschodí bytu.

Stav bytu: Byty sa predávajú v stave holobyt  (betónový poter, elektrické a vodovodné rozvody, rozvody kúrenia, plastové okná, exteriérové dvere )

Parkovanie: Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe je jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere nového bytu práve parkovanie. Súčasťou bytového domu na Veľkomoravskej ul. práve preto bude vystavaných 65 parkovacích miest, ktoré budú umiestnené pred a za bytovým domom.

Termín dokončenia: Predpokladaný termín kolaudácie a odovzdania vášho nového bytu je jeseň 2020.

Nové byty v Trenčíne | Bytový dom Veľkomoravská
Nové byty v Trenčíne | Bytový dom Veľkomoravská

Lokalita:

Na pravom brehu rieky Váh v bývalých odevných závodoch ako keby  s popola vstal a dostal nový život projekt – bytový dom Veľkomoravská.  Odevné závody ktoré preslávili mesto Trenčín, stáli na tomto mieste už od roku 1940. Dnes na tomto mieste postupne vzniká nový obytný súbor malých, väčších ale aj veľkometrážnych bytov.  Ide o veľmi príjemné prostredie zasadené  v tichej a kľudnej časti Trenčína v blízkosti rieky Váh . Lokalita Veľkomoravská je zaujímavá hlavne pre dostatok  zelene ktorá  ponúka zátišie  vhodného na rodinný relax, prechádzky  či športové aktivity . Okrem príjemného prostredia je poloha Veľkomoravskej  ideálna aj pre svoju dostupnosti do centra mesta a zároveň ponúka ideálnu dostupnosť na privádzač D1. Vo vzdialenosti do 5 minút na pešo od Veľkomoravskej ul . sa nachádza  Základná škola, športové ihrisko, potraviny, reštaurácie, pošta a mhd zástavky. Vo vzdialenosti do 15 min sa nachádza zdravotné stredisko .  Lokalita ktorá v sebe skrýva  všetky dôležité predpoklady na spokojné  bývanie s neopísateľným výhľadom na Trenčiansky hrad spoza rieky Váh vás jednoznačne dostane.

O projekte:

Projekt Bytový dom Veľkomoravská  ponúka na prvých  dvoch nadzemných podlažiach 2315m2  obchodných, reštauračných a administratývných priestorov. Na 3 až 5np podlaží sa nachádzajú veľkometrážne 1 izbové byty, 3 izbové byty a 4 izbové byty. Ku každému bytu prináleží veľká pivnica a balkón.  Predposledné 6 np podlažie je venované dvom veľkometrážnym  5 izbovým bytom s terasou . Na poslednom poschodí ale zato z najkrajším výhľadom na okolitý Trenčín sa nachádza ateliérový byt s terasou . Bytový dom Veľkomoravská predstavuje moderné a dispozične dobre zvládnuté bývanie v príjemnom prostredí  na Považí .

Financovanie:

Financovaniu vášho nového bytu sa u nás medze nekladú, záloha na záväznú rezerváciu je stanovená na 1,9% z kúpnej ceny.  Následné pri podpise zmluvy o zmluve budúcej sa platí ďalšia platba vo výške 10% z kúpnej ceny.  Zostatok kúpnej ceny môžete doplatiť v hotovosti, formou hypotekárneho úveru alebo predajom inej nehnuteľnosti prostredníctvom našej partnerskej realitnej kancelárie ZAJO Reality, s.r.o.  Neváhajte nás kontaktovať, spôsob sa vždy nájde.

Tel. č. +421907980436 /  info@byty-velkomoravska.sk

Tomáš Zajac - ZAJO Reality a úverový špecialista Andrej Michalčík
Tomáš Zajac – ZAJO Reality a náš úverový špecialista Andrej

Pôdorysy

Pôdorys bytu

  • ID: 6539
  • Zverejnené: 2019-11-08 14:20:54
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-10 20:22:12
  • Počet zobrazení: 373