0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulica Pred poľom v Trenčíne, o rozlohe 78 m2

Pred poľom, Trenčín-Kubrá, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulica Pred poľom v Trenčíne, o rozlohe 78 m2 .

Hľadáte byt po čiastočnej rekonštrukcii v Trenčíne? Vaše nové bývanie má Vám a Vašim blízkym ponúknuť veľkorysý priestor s vhodným dispozičným riešením? Tak tento byt na ulici Pred polom o výmere 78 m2 čaká práve na Vás.

Spol. ZAJO Reality Vám ponúka 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na ulici Pred poľom v Trenčíne o rozlohe 78 m2 .

V roku 2020 byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (vymenené plastové okná, vchodové dvere, Vystierkované a vymaľované steny, namaľované zárubne a radiátory).

Dispozične riešenie bytu:

3 izbový byt, Pred Poľom Trenčín
3 izbový byt, Pred Poľom Trenčín
 1.  Chodba.
 2. Kúpeľňa.
 3. Samostatné WC.
 4. Kuchyňa s balkónom.
 5. Spálňa.
 6. Detská izba.
 7. Obývačka.

K bytu prináleží murovaná pivnica v suteréne bytového domu. Náklady na byt sú cca 150 euro.

Bytový dom kde sa byt nachádza prešiel kompletnou rekonštrukciou. Ulica Pred Poľom ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádzajú obchody, detské ihrisko, škola, MHD, prepojenie podchodom a podjazdom na sídlisko Sihoť.

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Rerality, s.r.o.

 • ID: 7224
 • Zverejnené: 2020-02-04 22:24:08
 • Posledná aktualizácia: 2020-03-27 11:37:21
 • Počet zobrazení: 802