0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj chata so záhradou a bazénom na pozemku 1228 m2 v obci Miškech Dedinka, 2 km od Starej Turej,

Miškech Dedinka, Lubina-Miškech Dedinka, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Chcete víkendy tráviť v príjemnom prostredí Lubinských kopaníc? Hľadáte chatu kde netreba žiadne prerábanie? Chcete len kúpiť a užívať si? Tak potom táto nehnuteľnosť sa Vám určite zapáči a čaká len na Vás.

Spol. ZAJO reality vám ponúka na predaj – záhradu s chatou a bazénom so slanou vodou na pozemku 1228 m2   v obci Miškech Dedinka, 2 km od Starej Turej

Nuž a ten ďalší super bonus pre každú rodinu s malými deťmi prípadne starých rodičov, ktorí chcú víkendy tráviť v príjemnom prostredí mimo mesta je záhrada s množstvom ovocných stromov a kríkov.

Dispozične riešenie chaty:

Chata so záhradou a bazénom na pozemku 1228 v Miškéch Dedinke
Chata so záhradou a bazénom na pozemku 1228 v Miškéch Dedinke
  • Chatka je kompletne podpivničená – tu sa nachádza sprchový kút, rozvody vody (obecná voda + vlastná studňa 25m vrt), miestnosť na ovocie.
  • nadzemné podlažie – priestranná spoločenská miestnosť s kuchynským kútom, krbovými kachľami s prieduchmi na vrchné poschodie.
  • 2 nadzemné podlažie – miestnosť na spanie a odpočinok.

 

Chata prešla rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti spĺňa podmienky naozaj pre komfortný pobyt aj pre náročnejší relax (bazén Albixon 5×3 m so solivátorom, ústredné kúrenie, veľká prekrytá terasa s vonkajším sedením a krbom). Kto má rád aktívny odpočinok tak pozemok so zeleninovou záhradkou, skleníkom, rodiacimi ovocnými stromami (broskyňa, marhuľa, slivka, čerešňa…., černice, vinič a veľa iného) Vám určite i toto splní. Vzdialenosť od Starej Turej je 2 km.

 

Vzdialenosť z Miškéch Dedinky od diaľničného privádzača je 12 km. Do Bratislavy je 115 km, do Trenčína 35 km a do Trnavy 60 km.

 

Neváhajte nás kontaktovať, určite tu nájdete to čo hľadáte!!!

 

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 7480
  • Zverejnené: 2020-03-18 10:30:48
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-18 10:32:17
  • Počet zobrazení: 121