0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Murovaná chata na Kysuciach, chata v krásnom prostredí.

Radoľa 569, 023 36 Radoľa, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Spol. ZAJO reality vám ponúka murovanú chatu obloženú zrubovým profilom v prekrásnom prostredí na Kysuciach. Táto murovaná chata sa nachádza uprostred lesa neďalekej obce Radoľa v rekreačnej oblasti  Veľké Ostré.  Zastavaná plocha chaty je 39m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, menšej miestnosti s umývadlom ( pôvodne išlo o kuchynku), toalety s chemickým wc, kuchynky a spoločenskej miestnosti. Na poschodí sa nachádzajú dve izby a balkón s výhľadom na Kysucké Nové Mesto. Súčasťou chaty je menšia garáž/ dielňa. Ak hľadáte tú skutočnú chatársku pohodu, tak toto miesto sa vám bude páčiť.  To pravé chatárske čaro dodáva tejto chatke aj to, že tu je dovedená len elektrika , voda je dostupná len  z neďalekej studničky ( cca. 30m), ale je možné dotiahnuť samospádom do chaty .  Chata je v osobnom vlastníctve, pozemky pod chatou a okolo chaty sú v dlhodobom prenájme miestneho urbariátu. Prístupová cesta k chate je po nespevnenej ceste z obce Radoľa alebo z obce Snežnica, ideálne auto s vyšším podvozkom. Chata je na pešo vzdialená od najbližšej asfaltovej cesty približne 20 minút. Na tomto mieste sa tiež nachádza lyžiarske stredisko Veľké Ostré, ktoré ponúka  výborné podmienky hlavne pre lyžiarov začiatočníkov. V okolí chaty sa nachádza : Budatínsky zámok  7km, Hrad Strečno 10km, Lietavský hrad 15km, Lyžiarske stredisko Vrátna  18km, Termálne kúpele Rajecké Teplice 18km, Park Snow  Veľká Rača 19,8km. Na vrchol Veľká Rača sa môžete tiež vyviesť lanovkami Dedovka, Marguška a Laliky.  Dohoda na cene možná . Prídite sa sami presvedčiť, že táto ponuka je tá pravá. Radi vám chatu ukážeme či už cez pracovné dni, alebo cez víkend.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Tomáš Zajac - ZAJO Reality a úverový špecialista Andrej Michalčík
Tomáš Zajac – ZAJO Reality a náš úverový špecialista Andrej 
  • ID: 5926
  • Zverejnené: 2019-08-20 13:24:02
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-10 20:33:18
  • Počet zobrazení: 1170