0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | Komerčný / Polyfunkčný objekt v obci Ladce – pozemok 2.132 m2 – 15 min od mesta Púchov

Cementárska 170, 018 63 Ladce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | Komerčný / Polyfunkčný objekt v Obci Ladce –pozemok 2.132 m2 – 15 min od mesta Púchov

Ponúkame Vám NA PREDAJ veľkometrážny dvojpodlažný  objekt  s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v Obci Ladce, ktorá je vzdialená od mesta Púchov približne 13 km.

Stavba, ktorá je na liste vlastníctva charakterizovaná ako obchod a služby+ pohostinstvo stojí na pozemku parcely registra „C“ ktorá má  výmeru 1.131 m2 a na liste vlastníctva je charakterizovaná ako Zastavaná plocha a nádvorie. Súčasťou predaja sú aj dve samostatné parcely, na liste vlastníctva charakterizované ako  Záhrada – parcely registra „C“ – spolu o výmere 1.001 m2. Celková výmera pozemkov spolu i so zastavanou plochou tak tvorí  2.132 m2 o rozmere 40 m x 54 m.

Reálna zastavaná plocha je približne 800 m2 a zvyšok tvorí zeleň – 1.332 m2, pričom časť pozemku, je na základe platného územného plánu obce určená ako stavebná.

Samotný objekt je rozdelený na niekoľko častí. Prízemie, ktoré je v pôvodnom stave tvorí vo väčšej miere priestor bývalého pohostinstva, v ktorého prednej časti bol umiestnený výčap spolu s posedením a zadná časť slúžila ako herňa alebo klubovňa. Taktiež sa tu nachádza rozsiahly priestor skladu, do ktorého sa vchádza bočným vchodom, kde sa železným schodiskom dostaneme na časť nevyužívaného nadzemného podlažia.

Do obytnej časti nadzemného podlažia vojdeme druhým bočným vchodom, pričom toto prešlo pred troma rokmi rekonštrukciou a vznikli tu tri obytné miestnosti, miestnosť pre kuchyňu a kúpeľňa spolu s toaletami. V tejto časti boli robené nové rozvody elektriny (meď) a nová vodoinštalácia, kanalizácia, a boli menené pôvodné okná za plastové.

Dom je postavený z pálenej tehly, kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečený prostredníctvom plynového kotla a objekt je napojený na všetky inžinierske siete – voda, elektrina, kanalizácia a plyn a voda zo studne.

                                                                                                                             

Tento rozsiahly objekt je po rekonštrukcii vhodný pre využitie rôzneho charakteru, jednak ako ubytovacie zariadenie, ktoré je v tejto lokalite veľmi žiadané (silný priemysel v meste Púchov a obci Ladce),  sídlo firmy s administratívnymi a skladovými priestormi (nákladná rampa na pozemku) a parkovacou plochou pre automobily, resp. pre iné komerčné alebo i rodinné využitie. Napojenie na diaľnicu D1 na smer Bratislava a Žilina priamo z obce.

Pre viac informácií ku tejto nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte telefonicky na 0948 259 003 alebo mailom na martina.pojezdalova@zajoreality.sk

Pôdorysy

Pôdorys 1

Pôdorys 2

Pôdorys 3

  • ID: 12209
  • Zverejnené: 2022-01-04 17:47:46
  • Posledná aktualizácia: 2022-01-10 17:24:15
  • Počet zobrazení: 184