0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ I 4-izbový rodinný dom s pozemkom 2.536 m2, Bánov

165.000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na rovinatom, slnečnom pozemku s výmerou 2.536 m2 v obci Bánov, časť Nitrianska Osada v blízkosti Nových Zámkov. Pozemok susedí z prednej časti aj z pravej strany s asfaltovou komunikáciou, čo ho predurčuje na investičné využitie. Dom je napojený na elektrinu, vodu z vŕtanej aj kopanej studne a odpad je odvedený do žumpy. Základy domu sú betónové, obvodové múry sú z murovacích blokov plnej pálenej tehly, strop je železobetónový s plným podhľadom z omietky. Podlahy v obytným miestnostiach sú z tvrdého bukového dreva, na chodbe, v kuchyni a v kúpeľni je keramická dlažba. Okná a dvere na terasu sú pôvodné drevené europrofily s dvojsklom. Dom postavený v roku 2003 má strechu tvorenú dreveným sedlovým krovom, pokrytú pálenou škridľou. Priestranné podkrovie je pripravené na možnosť dobudovania ďalších izieb. Prízemie je veľmi dobre dispozične riešené. Vstupná chodba sa nachádza v strede domu a poskytuje možnosť priameho vstupu do jednotlivých miestností. Vľavo pri vstupe je južne orientovaná najmenšia izba využívaná ako komora. Jedna spálňa má okno na západ, druhá na sever. Obývacia izba spojená s kuchyňou má dvere na južne orientovanú terasu a kuchynská časť má okno na východ a sever. V kuchynskej časti je rohová kuchynská linka s elektrickou rúrou a sklokeramickou varnou platňou, umývačkou riadu, digestorom a pultom v strede miestnosti. Súčasťou kuchyne je špajza. Hlavným prvkom obývacej izby je pec na tuhé palivo, ktorá umožňuje vykurovanie celého prvého podľažia. Na dokurovanie sú využívané elektrické konvektory a ďalšia piecka umiestnená na chodbe. Ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým bojlerom. V kúpeľni je umývadlo, vaňa, murovaný sprchový kút, WC a priestor na umiestnenie práčky.  Na chodbe je stavaná skriňa. Na priestrannom pozemku sú pôvodné skleníky, hospodárske budovy a dve garáže, jedna je podpivničená. Na záhrade sú ovocné stromy, vinič a vzácne červené orechy. Na závlahu záhrady je využívaná voda zo studne. Dom má potenciál využitia pre podnikateľské účely spojené s bývaním.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907197011, emailovej adrese: lenka.kickova@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Lenka Kičková, realitná maklérka ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 51222
  • Zverejnené: 2024-03-26 22:58:38
  • Posledná aktualizácia: 2024-04-02 14:38:59
  • Počet zobrazení: 393