0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ |4 izbový  RD, pozemok 987m2,  Bohunice, okr. Ilava

Bohunice, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ |4 izbový  RD, pozemok 987m2,  Bohunice, okr. Ilava

Spoločnosť ZAJO Reality vám výhradne ponúka na predaj starší rodinný dom v okrajovej časti obce Bohunice v okr. Ilava vedľa obce Pruské, ktorá ma výbornú občiansku vybavenosť.

Dom je v pôvodnom stave, postavený cca v 50 -60 rokoch. Zastavaná plocha domu je 117m2 a  pozostáva zo vstupnej chodby, komory, wc, kúpeľne, kuchyne, obývacej izby, spálne a dvoch izieb na poschodí. Jedna izba na poschodí má balkón orientovaný do záhrady. V suteréne domu sa nachádza plynová kotolňa a tri pivničné priestory.  Na pozemku sa nachádza letná kuchyňa, skleník a garáž s jamou. Dom je napojený na IS: elektrika, obecný vodovod a plyn. Odpad je riešený do žumpy.

Pozemok je rovinatý a slnečný o výmere 987m2, šírka pozemku je 14m, pozemok sa nachádza v okrajovej časti obce. Prostredie domu je veľmi príjemné, dom sa nachádza kúsok od lesa s rybníkom.

Na hríby jednoducho vybehnete zadnou bráničkou na konci pozemku.

V obci sa nachádza obchod ale vo vedľajšej obci, ktorá je vzdialená 1km od domu, sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. V obci Pruské nájdete základnú školu, materskú školu, strednú školu, obchody, zdravotné stredisko a dokonca aj bowlingovú halu, kaviareň a vynikajúci kebab ?

Vzdialenosť obce od najbližších miest je : Ilava 5km, Dubnica nad Váhom 10km, Nemšová 10km, Trenčín 25km.

 

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Nechceme, aby ste sa prispôsobovali nehnuteľnosti, keď sa môže nehnuteľnosť prispôsobiť vám. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

ZAJO Reality, s.r.o.

Sme hlavne lokálna realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní a plnení všetkých podmienok. Našim cieľom je vaša spokojnosť . Ak si chcete dohodnúť nezáväznú prehliadku, prípadne máte akékoľvek  otázky,  neváhajte nás kontaktovať na tel. č. : 0907980436, alebo emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk  Prípadne po telefonickom dohovore nás môžete navštíviť osobne v našej kancelárii na adrese: Dolný Šianec 1 v Trenčíne, (budova Keramoprojektu,  2. poschodie vedľa Notárskeho úradu )

Tomáš Zajac spol. ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 8626
  • Zverejnené: 2020-11-29 19:55:45
  • Posledná aktualizácia: 2021-06-27 08:29:57
  • Počet zobrazení: 2956