0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Novostavba 4 izbového RD v radovej zástavbe Brunovce

Brunovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Novostavba 4 izbového RD v radovej zástavbe Brunovce

Hľadáte svoje nové bývanie  mimo frekventovaného mesta? Už Vás nebaví bývanie na preplnenom sídlisku v panelových domoch? Hľadáte nové bývanie s rozumným dispozičným riešením a postačujúcim pozemkom pre jašenie Vašich ratolestí, prípadné posedenie a grilovanie? Tak Vás uisťujem, že ste tu správne. Táto novostavba rodinného domu v radovej zástavbe v obci  Brunovce  v novo vznikajúcej ulici, Vás svojim dispozičným riešením a prostredím určite zaujme. Celková zastavaná plocha Rodinného domu je 130m2 z toho úžitková plocha je 101m2 na pozemku o rozlohe 275m2. Určite Vás zaujíma, čo ponúka tento Rodinný dom svojim dispozičným riešením?  Tak nech sa páči:

 1. vstupná chodbu 3,6m2,
 2. obývacia izba s kuchyňou 44m2 (tu sa nachádza komín, ktorý môže nový majiteľ využiť pre krb/krbové kachle, ďalej sa tu nachádza výstup na terasu),
 3. izba – spálňa 14,5m2,
 4. izba – detská 13,3m2,
 5. izba – hosťovská 12m2,
 6. kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC – 7,6m2,
 7. technická miestnosť s WC – 5,4m2.

Čím by som Vás mohol ešte zaujať? Výhodou je elektrické podlahové kúrenie ( infrakúrenie, v každej izbe samostatný termostat), predpríprava na klimatizáciu, vydláždenie chodníka ku vstupným dverám do domu, vydláždenie  terasy a dvoch parkovacích státí pre autá a v neposlednej rade  oplotenie. Toto všetko  je už zahrnuté v cene  holodomu.  Pýtate sa koľko toto všetko stojí?   Pri dnešných cenách nehnuteľnosti v mestách a ich blízkom okolí, kde sa ceny pohybujú v závratných výškach tak táto nehnuteľnosť, ktorá je vzdialená len  10 km od Nového mesta nad Váhom (cca 10min), 10 km od Piešťan (cca 10min) a 4 km od Diaľnice D1 (cca 5min) stojí 108 000 euro v ponuke holodom. Ak však nechcete márniť svoj čas zháňaním majstrov na dorobenie vášho vysnívaného bývania do štádia domu na kľuč i tu Vám vieme pomôcť a potešiť Vás. Dom na kľuč s možnosťou výberu štandardných materiálov by vyšiel 123 000 euro. Tak čo myslíte stojí to za to?

PS: Aby som nezabudol, v podkroví pod sedlovou strechou a škridlou BRAMAC je vytvorený ukladací priestor do ktorého  vedú podkrovné skladacie schody.

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti  realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov  a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

Ďalej pre Vašu informáciu naša realitná kancelária ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Rerality, s.r.o.

ZAJO Reality realitná kancelária
 • ID: 5884
 • Zverejnené: 2019-08-14 22:00:19
 • Posledná aktualizácia: 2019-10-06 13:37:55
 • Počet zobrazení: 327