0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Dvojgeneračný rodinný dom na pozemku 1177 m2 v Čachticiach

Čachtice, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Snívate o svojom vlastnom rodinnom dome a dielni pre svoje majstrovanie? Máte malé deti, ktoré potrebujú priestor na svoje jašenie? Už Vás unavuje bývanie v mestskom paneláku, kde sa musíte obmedzovať Vy aj Vaše deti? Tak potom ste tu správne. Neponúkame Vám novostavbu za hrôzostrašnú sumu

Rodinný dom v Čachticiach s pozemkom 1177m2.
Rodinný dom v Čachticiach s pozemkom 1177m2.

s pozemkom, kde vystúpite z terasy a ste na susedovom dvore.

ZAJO Reality Vám ponúka na predaj dvojgeneračný rodinný dom v malebnej históriou preslávenej obci Čachtice.

Ponúkame Vám síce starší rodinný dom, ale svojim veľkorysým dispozičným riešením a  rozlohou pozemku 1177 m2, Vám táto nehnuteľnosť určite učaruje.

Ste rozumne uvažujúci a v kútiku mysle obchodník, ktorý myslí i na zadné vrátka?      Tak opäť ste tu správne. Tento pozemok a  jeho dispozičné riešenie Vám totiž umožňuje jeho prípadné rozdelenie na dva rozlohou stále postačujúce pozemky.

Ste z Nového Mesta n/V, z Piešťan, prípadne z Trenčína a hľadáte svoje nové bývanie v rozumnej vzdialenosti od uvedených miest. Máme pre Vás bývanie od Nového Mesta n/V (6km cca 7 min), od Piešťan (18 km cca 20 min), prípadne od Trenčína (35km cca 35 min). RD je v pôvodnom stave, postavený v roku 1974. Novšieho dáta je renovácia schodiska a podláh v niektorých miestnostiach. RD je murovaný, tehlový s brizolitovou omietkou a s rovnou strechou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia). Centrálne vykurovanie domu je zabezpečené zánovným plynovým kotlom a radiátormi. RD je vo veľmi dobrom a zachovalom stave vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Myslíte, že by som Vás mohol ešte niečím prekvapiť? Ja vravím, že hej. RD je komplet podpivničený a na pozemku okrem murovanej garáže o rozlohe 31m2 je i skleník a stodola ktorá je podpivničená. Pre záhradkárov je ďalšou veľkou výhodou i to, že na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Nuž a aby som nezabudol v záhrade sú vysadené ovocné stromy a kríky. A teraz to čo by Vás mohlo ešte zaujať i keď by som bol račej keby ste to všetko videli na vlastné oči.

Dispozičné riešenie RD ponúka samostatné bývanie v dvoch bytových jednotkách:

  1. Suterén 83 m2 – sklad zeleniny, sklad ovocia, dielňa, práčovňa, kotolňa.
  2. 1 NP 83 m2 – spálňa, hosťovská izba, obývačka (1 x loggia a 1x terasa 19m2),

kuchyňa + špajza, kúpeľňa, WC, vstupná hala.

  1. 2 NP 78 m2 – spálňa, pracovňa, detská izba (1x loggia), obývačka (1x loggia),

kuchyňa + špajza, kúpeľňa, WC, vstupná hala.

Obec Čachtice ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť.

 

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Reality, s.r.o.

 

  • ID: 6935
  • Zverejnené: 2020-01-15 21:35:26
  • Posledná aktualizácia: 2020-01-15 21:35:26
  • Počet zobrazení: 1313