0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj starší rodinny dom s väčším pozemkom 830 m2 v Drietome

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom cca 100 m2 v pôvodnom stave, na pozemku s celkovou rozlohou 830 m2 v obci Drietoma okres Trenčín. Jedná sa o jednopodlažný dom, dispozícia – vstupná chodba, kuchyňa so špajzou, dve izby a kúpeľňa. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu. Dom je napojený na verejný vodovod a je možné pripojiť sa na verejnú kanalizáciu. Vykurovanie je plynové, aj kotlom na tuhé palivo. Pozemok je veľký a je tu priestor aj na výstavbu nového domu. Súčasťou pozemku je aj hospodárska budova a dreváreň. V obci je dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, obchody, služby, reštaurácie, čerpacia stanica, mäsiarstvo. V prípade otázok nás nevahajte kontaktovat.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0917995352, emailovej adrese: gabriela.haromova@gmail.com prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Mgr. Gabriela Haromová – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 7306
  • Zverejnené: 2020-02-25 16:34:14
  • Posledná aktualizácia: 2020-09-16 14:25:55
  • Počet zobrazení: 585