0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | Rod. dom + dielňa, pozemok 1004m2, okrajová časť obce Dubodiel

Dubodiel

Popis nehnuteľnosti

Spol. ZAJO Reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka  na predaj starší rodinný dom v okrajovej časti obce Dubodiel v blízkosti lesov ale zároveň s dobrou dostupnosťou do obce.

Dom bol postavený v roku 1969 a jeho zastavaná plocha je 80 m² + prístavba dielne. Samotný dom pozostáva zo zakrytého schodiska, vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, komory, kúpeľne s WC a schodiska do pivníc a schodiska na povalu.

Menší dom na predaj pri Trenčíne
foto: Dubodiel, ZAJO Reality

Súčasťou domu je prístavba dielne s dvoma komorami. Stav domu je pôvodný, vhodný na rekonštrukciu podľa vašich predstáv, v prednej časti domu sú vymenené okná za plastové. IS: vodovod, elektrika, plyn, žumpa.

Dom je situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 1004 m², veľkou výhodou je že na pozemok je možné sa dostať nie len prednou bránou, ale v prípade potreby, aj z boku pozemku. Obec Dubodiel patrí medzi malebné obce na úpätí Považského Inovca  s počtom obyvateľov do jedentisíc, obec je vzdialená približne 20 minút od Trenčína.

predaj nehnuteĺností Dubodiel, ZAJO Reality
foto: Dubodiel, ZAJO Reality

Priamo v obci sa nachádzajú malé potraviny, materská a základná škola, detské ihrisko, zdravotné stredisko, nájdete tu tiež veľmi príjemné prostredie pre vaše voľnočasové aktivity. Ak hľadáte vlastné bývanie s veľkým pozemkom za dostupnú cenu a zároveň v dobrej dostupnosti do mesta, neváhajte ma kontaktovať a príďte sa osobne presvedčiť o kvalitách tejto nehnuteľnosti. Kto vie, možné práve vy nájdete v tomto malebnom prostredí  svoj domov.

 Dubodiel, ZAJO Reality

  • ID: 51390
  • Zverejnené: 2024-04-02 14:48:26
  • Posledná aktualizácia: 2024-04-02 15:12:50
  • Počet zobrazení: 542