0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | VKUSNÝ 3 IZBOVÝ DOM ZA CENU BYTU.

Dubodiel 4, Dubodiel, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

PONÚKAME NA PREDAJ  VKUSNÝ 3 IZBOVÝ DOM ZA CENU BYTU V TRENČÍNE.

Chceli sme pre vás viac ako len obyčajný dom a podarilo sa to. Cieľom bolo pripraviť vkusné ale zároveň dostupné bývanie v dedinskom prostredí. Zachovať všetko dobré a poctivé, ktoré nám tento dom mohol poskytnúť a vkusne prepojiť s novým a moderným štýlom.

V prvom rade muselo dôjsť k zmene dispozície, keďže spálne boli priechodzie a kúpeľňa bola príliš malá. Niečo sa zbúralo niečo postavilo a niečo prepojilo.  Čiastočným otvorením obývacej izby do kuchyne sa hlavná časť domu opticky zväčšila a presvetlila, to dodalo domu nový rozmer.

Nový dom po týchto zmenách ponúka dostatok priestoru a svetla. V súčasnosti dom pozostáva z  vnútornej verandy, wc, chodby, práčovne s technickou miestnosťou, kúpeľne, priestrannej obývacej izby s kuchyňou, spálne a detskej izby. Pred vstupom do domu sa nachádza prekrytá veranda domu a terasa o výmere 15m2 .

 

Stav domu je po kompletnej rekonštrukcii, tým myslím, že v interiéri zostali len obvodové steny a niektoré priečky obité do tehly. V dome sú natiahnuté nové rozvody vody vrátane vonkajšieho prívodu, rozvody elektriky, kúrenia a odpady až po žumpu. Tiež bol dovedený nový prívod plynu, keďže v dome sa pôvodne kúrilo len tuhým palivom. V súčasnosti sa o vykurovanie domu a ohrev vody postará výkonný kondenzačný kotol so zásobníkom na teplú vodu o objeme 120L .  Zachoval sa aj komín v obývacej izbe na príležitostné vykurovanie domu v prechodnom období, či na spríjemnenie večerov s priateľmi alebo priležitostný relax. Omietky domu sú nové strojové vápennocementové, stropy znížené sadrokartónové a v dome sú nové potery. Keďže cieľom bolo zachovať niektoré prvky domu a tak uchovať čiastočne jeho pôvodnú identitu, zostali v dome priznané dve tehlové steny v obývacej izbe a na chodbe, pôvodné dubové preklady, ktoré vkusne dopĺňajú interiér v obývacej izbe a v kuchyni a časť pôvodnej kamennej obvodovej steny, ktorá vás očarí hneď po vstupe do domu.

Okná domu sú plastové profily vo farbe antracit s izolačným trojsklom. Veľký dôraz sa dával na výber materiálov, vo všetkých obytných miestnostiach vrátane chodby je položená kvalitná laminátová podlaha FLOOR H2O Dub Hudson,  podlaha o hrúbke 8mm, ktorá má hlavne vysokú odolnosť voči rozliatej vode. Vnútorná veranda domu a technická miestnosť je vydláždená keramickou dlažbou so vzorom značky „nie je vidieť každú špinu“ . Kúpeľňa, s ktorou sa nebudete chcieť deliť je vkusne a moderne zariadená tak, aby uspokojila aj náročného klienta. Eleganciu kúpeľne dopĺňa podomietková batéria a vaňová batéria  značky Kludi, minimalistický tvar vane od spoločnosti Santech s možnosťou obojstranného ležania a závesná skrinka s umývadlom a zrkadlom.  Toaleta je ladená v rovnakých farbách ako kúpeľňa vybavená závesným wc  Geberit  a malým umývadlom.

Na predaj novozrekonštruovaný rodinný dom v obci Dubodiel

Túto etapu rekonštrukcie  z vnútra uzatvárajú nové interiérové dvere značky Verte a z vonku exteriérové zateplené plastové dvere vo farbe antracit. Rekonštrukcia exteriéru pozostávala z rekonštrukcie fasády, rekonštrukcie strechy, podbitia, vonkajšiej verandy a z vybudovania terasky pred domom o výmere 15m2. Súkromie dvoru stráži oplotenie pozemku betónovými dielcami. Snažili sme sa vytvoriť  domov, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať a nebude potrebné do neho už moc investovať. Verím, že sa nám to podarilo.

Pozemok domu je ideálny na relax a oddych, jeho výmera je 395m2. Priestoru na pestovanie zemiakov a repy veľa neponúka ale ak hľadáte niečo nenáročné na údržbu tak ponúka dostatok priestoru pre vás a vašu rodinu.

Na predaj novozrekonštruovaný rodinný dom v obci Dubodiel

Ak sa ešte nájde niekto, kto nepozná obec Dubodiel, tak ide o stredne veľkú obec na úpätí Považského Inovca hneď za Trenčianskym Jastrabím v smere od Trenčína a za Veľkými Dražovcami v smere od Bánoviec nad Bebravou. Domov v obci hľadajú nielen tu narodení, ktorí tu chcú aj naďalej zostať ale aj tí, ktorí hľadajú kľudné bývanie v krásnom prostredí ale zároveň s dobrou dostupnosťou do krajského mesta. Vzdialenosť z Dubodiela do Trenčína je 18 km a cesta autom trvá približne 20 minút, približne rovnako je obec vzdialená od Bánoviec nad Bebravou, cca. 15km.   Premáva tu tiež pravidelná autobusová doprava či už v smere do Trenčína alebo Bánoviec  n.B. . Dubodiel má 965 obyvateľov, obec je vybavená zdravotným strediskom, Základnou školou I. stupeň, Materskou školou, potravinami, pohostinstvom, futbalovým, detským ihriskom a tenisovým kurtom.

Video

  • ID: 8907
  • Zverejnené: 2021-02-07 18:31:19
  • Posledná aktualizácia: 2021-02-25 11:24:50
  • Počet zobrazení: 6921