0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | 3 izbový dom s pozemkom 1561m2 – Hrachovište okres NMnV.

Hrachovište, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ  3 izbový dom s pozemkom 1561m2 – Hrachovište okres NMnV.

Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj starší rodinný dom po rekonštrukcii v obci Hrachovište okres Nové Mesto nad Váhom.

Hrachovište je malebná obec, ktorá leží v krásnom prostredí na juhovýchodnom cípe Myjavskej pahorkatiny a Čachtických vrchov, neďaleko úpätia Malých Karpát. Najbližšou väčšou obcou sú Čachtice ( 8km), najbližšie mesto je Stará Turá ( 9km) a najbližšie okresné mesto je Nové Mesto nad Váhom, ktoré je vzdialené od Hrachovišťa 14km.

Dom má zastavanú plochu 167m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, technickej miestnosti, obývacej izby a spálne. Na poschodí sa nachádza podkrovie  s balkónom.

Spálňu, technickú miestnosť a podkrovie nebolo možné nafotiť vzhľadom k tomu, že tieto priestory sú aktuálne využívané ako sklad. V chodbe je vstup do malej pivnice. Súčasťou domu je ešte prístavba, ktorá pozostáva zo vstupnej chodby, spálne a kúpeľne s WC. Táto časť domu má samostatný vchod z vonku.

Aktuálny stav: 

Možná dispozičná zmena – návrh:

K fotografiám domu prikladám aj pôdorys domu a vizualizácie, ako by sa dal dom dispozične upraviť.

Stav domu:

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane výmeny elektroinštalácie, kúrenia, rozvodov vody, podláh, okien a výmeny strechy. Vykurovanie domu je centrálne kotlom na pelety. Dom je napojený na obecný vodovod, elektriku. Pred domom je vyvedený plyn, odpad je riešený čističkou odpadových vôd.

Pozemok je mierne svahovitý a končí lesom, šírka pozemku na začiatku je 14m, na konci 11m, dĺžka pozemku je 128m.

Ak hľadáte dom alebo chalupu v kľudnom prostredí Malých Karpát s veľkým pozemkom za cenu 3 izbového bytu, neváhajte ma kontaktovať.

  • ID: 26134
  • Zverejnené: 2023-04-20 15:46:22
  • Posledná aktualizácia: 2024-04-25 14:39:53
  • Počet zobrazení: 1392