0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj Rodinný dom v malebnej obci Hubina na pozemku 482m2

Hubina 257, 922 21 Hubina, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Máte dosť mestského hluku a hľadáte Chalupu/Rodinný dom na víkendové relaxovanie? Hľadáte  Chalupu/Rodinný dom s nie veľký, ale postačujúcim pozemkom pre jašenie Vašich detí/vnúčat prípadne vypestovanie vlastného chutného ovocia ?  Ste domáci majster a priestor v bytovke Vám neumožňuje svoju realizáciu? Snívate po Chalupe, ktorú si vytvoríte podľa svojich predstáv?  Tak ste tu správne my Vám ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Hubina vzdialenej od okresného mesta Piešťany cca 8,6 km ( autom približne 13 min).  

Rodinný dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 482 m2. Na RD bola v roku 2010 vykonaná čiastočná rekonštrukcia.

Dispozičné riešenie RD:  

                   a)  vstupná miestnosť v súčasnej dobe ako spoločenská miestnosť/obývačka,

b)  spálňa,

c)   kuchyňa,

d)  predsieň  odkiaľ je prístup do kuchyne, špajze a kúpeľne,

e)   kúpeľňa s WC,

f)   pivnica s plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje centrálne kúrenie a ohrev teplej vody, využívaná i ako dielnička pre domáceho majstra.

 

 

Ďalšie informácie:

Pri rekonštrukcii v roku 2010 boli vymenené plastové okná, vybudované ústredné kúrenie a kúpeľňa s WC. Voda je obecná a odpad je v súčasnosti riešený žumpou.

V prípade záujmu je možnosť dokúpenia priľahlých parciel čo by zväčšilo celkovú rozlohu pozemku o cca 200 m2. Lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza ponúka svojim majiteľom relax a  športové vyžitie v lete ako i v zime. Letné kúpanie v Piešťanoch a zimné lyžovanie na Bezovci.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ďalšie informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237 prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie. S pozdravom  ZAJOREALITY.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 5630
  • Zverejnené: 2019-07-02 16:08:34
  • Posledná aktualizácia: 2019-07-20 15:11:19
  • Počet zobrazení: 310