0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Super cena!!! RD v krásnom prostredí Lubina – Podkozince,

Lubina, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Máte dosť rušného života v meste? Hľadáte  dom/chalupu pre víkendové chalupárenie  na Kopaniciach v krásnom prostredí? Chcete si svoju vysnívanú chalupu vytvoriť podľa svojich predstáv? Ste zručný majster a tužíte po chalupe, ktorú si prerobíte vlastnoručne?  Tak ste tu správne. Čo by ste povedali na lokalitu pod Veľkou Javorinou? Táto chalupa novému majiteľovi ponúka úžasný priestor  pre realizáciu. Chalupa sa nachádza v krásnom prostredí Lubinských  Kopaníc. Toto prostredie je vyhľadávané hubármi a turistami a pravdaže lyžiarmi nakoľko sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Veľká Javorina s nádherným výhľadom.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJOREALITY.

  • ID: 5004
  • Zverejnené: 2019-03-24 21:28:51
  • Posledná aktualizácia: 2019-08-19 19:45:34
  • Počet zobrazení: 250