0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | Moderná novostavba RD pri Trenčíne

Zemianske Lieskové 341, 913 05 Melčice - Lieskové, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | Moderná novostavba RD pri Trenčíne

Spol. ZAJO Reality vám ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu, ktorá vám a vašej rodine zaručí dostatok priestoru a komfortu. Dom postavený z kvalitných materiálov o úžitkovej ploche 210,84m2 je určený pre niekoho, kto nehľadá bežný dom ale naopak dom nabitý technológiami.

Dom o celkovej úžitkovej ploche 210,84m2 pozostáva z obytnej plochy domu (179m2 ), plochy nebytového priestoru / Kozmetického salónu, ktorý má vlastný vstup z vonku ale zároveň je prepojený s obytnou časťou. Jeho úžitková plocha je 21m2. A z plochy skladu záhradného nábytku o výmere 10m2, ktorý je taktiež prístupný z vonku.

Obytná plocha domu (179m2) pozostáva zo zádveria, vstupnej haly, šatníka, samostatného wc so sprchovým kútom, technickej miestnosti, kúpeľne (7,5m2), chodby, hosťovskej izby, detskej izby, spálne so šatníkom, kuchyne ( 20m2 ) a priestrannej a svetlej obývacej izby ( 51m2 ) . Z obývacej izby je vstup na čiastočne prestrešenú terasu, ktorej výmera podľa projektovej dokumentácie je navrhnutá na 3,6 x 7,8m.

Kozmetický salón ( 21m2 ) pozostáva z čakárne, wc a kozmetického salónu. Ide o nebytový priestor, ktorý má vstup priamo z domu ale aj samostatný vstup z vonku. Tento priestor je v rámci stavebného povolenia povolený ako prevádzka – kozmetický salón.

Sklad záhradného nábytku ( 10m2) je samostatná miestnosť so vstupom z vonku na umiestnenie záhradného nábytku, kosačky a potrebného vybavenia okolo domu. Tiež sa tu nachádza predpríprava na meracie zariadenie k nádržiam na dažďovú vodu, ide o dažďovú vodu zvedenú zo striech, ktorá sa zberá do veľkých podzemných nádrží a je určená na závlahu pozemku. Jedná nádrž ktorá je už osadená má objem 6m3 a druhá navrhovaná, ktorá je  určená na zvod vody z väčšej strechy by mala mať 24m3.

VIZUALIZÁCIA DOMU MELČICE LIESKOVE

Ponúkaný dom je v štádiu holodomu, v dome boli dômyselne vybraté materiály a technológie .

Stav domu a technológie :

V dome v čase predaja je dokončená elektroištalácia, rozvody vody, odpadov, kúrenia, rekuperácie, strešného chladenia. V chodbe sú osadené dva svetlovody, určené na presvetlenie chodby .

vykurovanie domu sa postará teplovodné  podlahové kúrenie, čo je veľmi dôležité, každá izba má svoj vlastný okruh.  Kúrenie domu je navrhnuté a pripravené na pripojenie na tepelné čerpadlo zem – voda.  Tepelné čerpadlo je zariadenie, ktoré odoberá energiu pre vykurovanie vášho domu z prírodného prostredia okolo domu a tak dokáže vykúriť celý dom s minimálnou spotrebou elektrickej energie.

Rekuperácia alebo prívod čerstvého vzduchu je rozvedená do všetkých obytných miestností.  Kto nemal ešte možnosť sa zoznámiť s rekuperáciou, tak zjednodušene ide o nútené vetranie so spätným získavaním tepla. Pri tomto procese odchádza z domu znečistený/ vydýchaný vzduch a prichádza čerstvý ohriaty vzduch z vonku.

Stropné chladenie je rovnako ako rekuperácia rozvedené do všetkých obytných miestností. Ide o dômyselný systém chladenia betónového jadra, vďaka čomu dosiahnete aj pri vysokých vonkajších teplotách v dome ideálnu klímu. Princip stropného chladenia je postavený na ochladzovaní masívnej betónovej konštrukcie, v ktorej v trubkách prúdi chladná voda. Stropné chladenie je regulované pomocou snímačov tepla a vlhkosti v dome.

Do domu sa vchádza cez masívne zateplené hliníkové dvere, ktoré sú nie len na pohľad bezpečné ale aj elegantné. Priestor v dome ušetria múdro navrhnuté interiérové dvere, viaceré interiérové dvere sú navrhnuté ako zásuvné. Ide o systém dverí, ktoré sa zasúvajú do púzdra v priečke. Ide predovšetkým o dvere do obývacej izby, šatníku a o dvojkrídlové zásuvné dvere medzi kuchyňou a obývacou izbou, ktoré v prípade potreby oddelia obývaciu izbu od kuchyne. Púzdra sú už zabudované v priečkach a pripravené na osadenie dverí.

Ak by som mal pomenovať jednou vetou tento dom, tak ide o dom plný svetla a priestoru. Práve dostatok svetla dodáva tomuto domu tú pozitívnu energiu.  Okná domu sú hliníkové, rovnako ako vchodvé dvere v šedom tóne. Obvodová stena v kuchyni a obývacej izbe je rozšírená na 44cm, určená či už na relax alebo ako odkladacia plocha. Na všetkých oknách v obytných miestnostiach je predpríprava na elektrické žalúzie, ktoré sa ovládajú lokálne v každej  miestnosti zvlášť.

FOTO DOMU

Kuchyňa domu je navrhnutá na kuchynskú linku v tvare L so stredovým ostrovčekom na varenie, v tomto mieste je vyvedená potrebná elektroištalácia  a v strope vyvedené potrubie pre budúci digestor nad varnou doskou.

V dome sa nachádzajú dve kúpeľne, malá kúpeľňa, kde je naplánovaný veľký sprchový kút so zabudovanou podomietkovou vodovodnou batériou a wc  a hlavná kúpeľňa o výmere 7,5m2, ktorá je navrhnutá na samostatne stojacu vaňu s vyvedeným rozvodom na podlahovú voľne stojacu vaňovú batériu s podomietkovým systémom.

Orientácia domu, dom je navrhnutý a postavený tak že má okná orientované na všetky svetové strany, na sever je orientovaný vstup do domu, kúpeľne, toaleta a nebytový priestor. Obývacia izba, kuchyňa a terasa je orientovaná na juhozápad. Spálne sú orientované na juhovýchod.

Pozemok, na ktorom stojí dom o zastavanej ploche 268m2, je rovinatý a má výmeru 768m2. Vstup na pozemok je po obecnej asfaltovej ceste s vybudovaným verejným osvetlením. Na hranici pozemku je predpríprava na elektricky ovládanú bránu.

Parkovanie, na severnej strane domu, vedľa hlavného vstupu do domu sa nachádza prestrešené parkovanie pre dve autá.

VIZUALIZÁCIA DOMU MELČICE LIESKOVE

Iné dôležité informácie:

 • Energetická trieda domu je stanovená na A1
 • Inžinierske siete: vodovod, kanalizácia a elektrika.
 • Obvodové steny tehloblok, navrhované zateplenie 180mm
 • Strecha fóliová izolácia priťažená štrkom
 • Satelitné rozvody vyvedené na strechu
 • Nezamŕzajúci vodovodný ventil vyvedený na parkovisko a terasu
 • Zásuvka na 400V vyvedená v sklade záhradného nábytku
 • Dom sa predáva v štádiu holodom a je vhodný na dokončenie podľa predstáv zákazníka. Na ľahšie zorientovanie a priblíženie predstavy spol. ZAJO Reality dala vypracovať na základe projektovej dokumentácie vizualizácie domu a virtuálnu obhliadku.  Veríme, že vám pripravené vizualizácie pomôžu bližšie spoznať výhody domu, ktorý vám ponúkame.  VR obhliadka tvorí súčasť tejto ponuky a nachádza sa ↓
 • V prípade potreby vám radi dodáme približný  rozpočet na dokončenie domu.

Obec a občianska vybavenosť :

Obec Melčice – Lieskové sa nachádza na strednom Považí. Zo severu na juh medzi Trenčínom a Novým Mestom nad Váhom a zo západu na východ medzi Dúžnikmi a Inoveckým pohorím, na pravej strane Váhu. Od Trenčína je vzdialená asi 14 km a od Nového Mesta nad Váhom asi 10 km.

Táto oblasť patrí medzi najperspektívnejšie a najrýchlejšie sa rozvíjajúce oblasti na Slovensku.
Melčice – Lieskové sa nachádzajú asi 20 km od hraničných priechodov s Českou republikou a to Moravské Lieskové a Drietoma. Počet obyvateľov k 31.12.2006: 1522

( Zdroj: https://www.melcice-lieskove.sk/ )

V obci pôsobí obvodný lekár pre dospelých aj pre deti, nachádza sa tu tiež zubná ambulancia a lekáreň. Samozrejmosťou sú predajne potravín, kostol, futbalové ihrisko, základná škola, materská škola a školská jedáleň. Viac informácií o škole nájdete na stránke školy: http://www.zs.melcice-lieskove.sk/

Pôdorysy

Pôdorys

Video

Virtuálna prehliadka

 • ID: 8803
 • Zverejnené: 2021-01-24 16:31:32
 • Posledná aktualizácia: 2021-07-10 08:54:58
 • Počet zobrazení: 7381