0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO DOMU

Mníchova Lehota 438, 913 21 Mníchova Lehota, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. vám výhradne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v blízkosti Trenčína, v obci Mníchova Lehota.

Novostavba rodinného domu sa nachádza v novej zástavbe obce Mníchova Lehota mimo hlavného ťahu . Veľkou výhodou je nízka premávka a kľudné bývanie na slnečnom mieste.

Dom o úžitkovej ploche 111m2 pozostáva zo vstupnej chodby, toalety, kúpeľne, práčovne, šatníku, troch spální a obývačky s kuchyňou. V zadnej časti domu sa nachádza prestrešená časť, pripravená na terasu o výmere 22m2. Vstup na terasu je z obývacej izby aj z kuchyne. Povala je pochôdzna  a slúži ako odkladací priestor,  vstup na povalu je cez sťahovacie schodisko v izbe.

Vykurovanie domu je zabezpečené podlahovým kúrením v chodbe, kúpeľni, WC a obývacej izbe s kuchyňou a radiátormi v izbách.  V dome bola uskutočnená predpríprava na elektrické žalúzie vrátane zabudovaných kastlíkov vo fasáde a  predpríprava na klimatizáciu. Vďaka konštrukčným vlastnostiam domu, 200mm izolácii plášťu, plastovým oknám s troj sklom a hliníkovým vchodovým dverám má dom aj veľmi dobré energetické vlastností. Predbežný energetický certifikát je triedy A.

Dom sa nachádza na pozemku o výmere 700m2, ktorý je rovinatý a slnečný, orientovaný je prevažne na juhozápad. V prednej časti domu sa nachádza oplotené parkovisko pre dve autá a žumpa.  V prednom opornom múre je uskutočnená predpríprava na elektrickú bránu. Dom je napojený na obecný vodovod, elektriku a odpad je riešený 12m3 žumpou.

Občianska vybavenosť obce: potraviny, prvý stupeň základnej školy, materská škola, SAD zastávky, pekáreň. Vzdialenosť obce Mníchova Lehota od najbližšieho mesta ( Trenčína ) je 10km.

Nehnuteľnosť vám veľmi radi sprístupníme na obhliadku, prípadne si pozrite našu 3D obhliadku domu, pre prípadne otázky nás neváhajte kontaktovať.

 

Pôdorysy

Video

Virtuálna prehliadka

  • ID: 8670
  • Zverejnené: 2020-12-14 20:45:26
  • Posledná aktualizácia: 2021-03-09 17:00:19
  • Počet zobrazení: 3321