0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ / Rodinný dom Motešice – časť Peťovka

Motešice-Peťovka, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ Rodinný dom Motešice – časť Peťovka

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s peknou záhradou na oddych, bazénom a stodolou.

Nachádza sa v obci Motešice časť Peťovka, 10 km od Trenčianskych Teplíc25 km od mesta Trenčín. Bratislava je vzdialená hodinu a pol po diaľnici D1.

Rozloha pozemku je 513 m2, z toho zastavanú plochu 88 m2 tvorí rodinný dom a 70 m2 stodola. Celková úžitková plocha rodinného domu je cca 190 m2.

Inžinierske siete: Dom je napojený na vodu z prameňa (bez poplatkov), elektrinu a kanalizácia je riešená formou žumpy.

K nehnuteľnosti vedie asfaltová cesta, s možnosťou priameho parkovania v garáži, ktorá disponuje sekčnou bránou na diaľkové ovládanie.

Výhodou tohto domu sú dva kotle, jeden na tuhé palivo, ktorý vám vyhreje chalupu aj v prípade výpadku prúdu a druhý na elektriku, ktorý je veľkým prínosom aj na temperovanie v dome počas neprítomnosti.

Mesačné náklady: Elektrika 95 / 170 Eur (v závislosti od využívania tuhého paliva).

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane výmeny okien, podláh, trubiek, sanity v kúpeľniach, výmeny interiérových ako aj exteriérových dverí, na mieru vstavanej kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, mikrovlnka, umývačka riadu), na mieru vstavané skrine na prvom i druhom nadzemnom podlaží.

Obec je ako stvorená pre milovníkov prírody s možnosťou hubárčenia, nadšencov pre cyklistiku a turistiku vhodnú pre malé deti ale i staršie ročníky. Svojou polohou sa jedná o mimoriadne bezpečnú lokalitu s menším prechodom turistov.

 

Dispozícia

Prízemie: garáž, dielňa, sklad, technická miestnosť

1NP: vstupná chodba, pracovňa, priestranná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom, samostatná kuchyňa a priestranná obývacia miestnosť.

2NP: predsieň, pracovňa/hosťovská izba, detská izba, kúpeľňa s WC, spálňa so šatníkom a výstupom na priestrannú lodžiu.

Exteriér domu disponuje dvomi veľkými terasami a vstavaným bazénom s pieskovou filtráciou.

Objekt je zabezpečený kamerovým systémom, ktorý Vám umožní sledovanie diania pri dome a jeho okolí.

Na pozemku sa nachádza aj suchá stodola, ktorá je vedľa rodinného domu, ponúka budúcemu majiteľovi krásny priestor, na koníčky alebo aj na rekonštrukciu podľa jeho predstáv s možnosťou využitia pre rodinné oslavy, priestrannej spoločenskej miestnosti, alebo bude ďalej slúžiť ako priestor pre úložisko dreva, náradia a podobne.

Internet: Pripojenie na internet na sim kartu (02,Orange a T-com), satelit na anténu.

Občianska vybavenosť: V susednej obci Motešice sa nachádza Základná škola s materskou školou, nájdeme tu poštu, lokálne potraviny, maloobchodnú predajňu potravín, ovocia, zeleniny, mäsových výrobkov a drogérie, služby veterinára, autoservis a pneuservis.

  • ID: 26373
  • Zverejnené: 2023-05-11 17:14:28
  • Posledná aktualizácia: 2023-06-20 10:03:34
  • Počet zobrazení: 1457