0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj rodinný dom na pozemku 631 m2 v Nemšovej

Nemšová, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto svojho nového bývania mimo rušného mesta, ale stále v rozumnej vzdialenosti od neho? Hľadáte svoje nové bývanie v mestečku s úplnou občianskou vybavenosťou?

Ste domáci majster a bývanie v mestskom paneláku Vám neumožňuje sa naplno venovať svojim záľubám, preto snívate o svojom vlastnom rodinnom dome a dielni pre svoje majstrovanie? Máte malé deti, ktoré potrebujú priestor na svoje jašenie? Tak ste tu správne.

 

ZAJO reality Vám ponúka starší, ale zachovalý a čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v mestečku Nemšová na pozemku o rozlohe 631 m2.

 

Tento rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave. Počas svojej životnosti bol dom postupne modernizovaný preto ponúka nenáročnému klientovi nasťahovanie a bývanie ihneď. Nie je to novostavba za prehnanú cenu s pozemkom, kde vystúpite z terasy a ste na susedovom dvore. Ponúkame Vám nehnuteľnosť, ktorá je síce staršieho roku výstavby (1970), ale s pozemkom kde sa môžete bez zábran realizovať. Novšieho dáta je renovácia okien centrálneho kúrenia (10 rokov).

RD je murovaný s brizolitovou omietkou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia). Centrálne vykurovanie domu je zabezpečené zánovným plynovým kotlom a  radiátormi.

 

Dispozičné riešenie RD:

RD Nemšová na pozemku 631m2
RD Nemšová na pozemku 631m2
  1. pivnica cca 1/2 rozlohy RD – sklad, kotolňa, predsieň a schodisko,
  2. 1 NP 100 m2 – spálňa, detská izba, obývačka, kuchyňa, špajza, kúpeľňa so samostatným WC, vstupné zádverie a chodba.

Na pozemku sa ďalej nachádza:

  • garáž 30 m2

 

Tak čo vravíte na túto nehnuteľnosť, ktorá Vám za rozumnú cenu ponúka príjemné a možno i to Vaše vysnívané bývanie?

Mestečko Nemšová ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť, kultúrne a športové vyžitie. Nemšová je vzdialená od krajského mesta Trenčín (20km cca 17 min), od Dubnice nad Váhom (6 km cca 9 min), prípadne od príjazdu na diaľnicu (2km cca 4 min).

 

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 7438
  • Zverejnené: 2020-03-11 11:55:05
  • Posledná aktualizácia: 2020-03-11 11:55:05
  • Počet zobrazení: 324