0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

RD, čiastočná rekonštrukcia, Nemšová

SNP 143/50, 914 41 Nemšová, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Snívate o svojom vlastnom rodinnom dome?

Máte malé deti, ktoré potrebujú priestor na svoje jašenie?

Už Vás unavuje bývanie v mestskom paneláku, kde sa musíte obmedzovať Vy aj Vaše deti?

 

Tak potom ste tu správne. Neponúkame Vám novostavbu za 180 000,- euro s pozemkom, kde vystúpite z terasy a ste na susedovom dvore. Ponúkame Vám síce starší rodinný dom, ale svojim dispozičným riešením a  rozlohou pozemku 600 m2, Vám bude táto nehnuteľnosť určite  vyhovovať. Ste rozumne uvažujúci a v kútiku mysle obchodník, ktorý myslí i na zadné vrátka?       Tak opäť ste tu správne nakoľko čiastka 100 000,- euro je pre rozumne zmýšľajúceho človeka tá správna investícia. Ste z Trenčína alebo z Dubnice nad Váhom a hľadáte svoje nové bývanie v rozumnej vzdialenosti od uvedených miest s dostupným príjazdom na diaľnicu?  Máme pre Vás bývanie v meste Nemšová, ktorá spĺňa tieto požiadavky, a to vzdialenosť od Dubnice nad Váhom (6km cca 10min), od Trenčína  (15 km cca 15 min), príp. od príjazdu na diaľnicu D1 (1km cca 2min).

 

RD je po čiastočnej rekonštrukcii, postavený v roku 1956. V roku 2005 bolo udelené povolenie na rekonštrukciu prístavby, resp. nadstavby – samostatnej bytovej jednotky. RD je murovaný, tehlový + kváder s brizolitovou omietkou a so sedlovou  strechou, ktorá bola vymenená aj s krytinou v rámci čiastočnej rekonštrukcie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina – vlastný stĺp elektrického vedenia, voda – vodovodná šachta v predzáhradke, plyn, kanalizácia). Vykurovanie domu je zabezpečené plynovými gamatkami. Aby som nezabudol, tiež sa tu nachádza podzemná pivnica, údiareň a v záhrade sú vysadené rôzne druhy ovocných stromov.

 

Dispozičné riešenie RD:

  1. a)    predná časť   – 2 izby , kuchyňa a kúpeľňa
  2. b)    zadná časť  – 1 izba, kuchyňa, kúpeľňa a chodba

možnosť prepojenia a) + b)

  1. c) poschodie – samostatná bytová jednotka bez priečok

 

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu, ktorý pre našu spoločnosť zabezpečuje uznávaná advokátska kancelária BANOS, s.r.o. a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

  • ID: 5416
  • Zverejnené: 2019-05-28 16:44:07
  • Posledná aktualizácia: 2019-05-28 16:44:07
  • Počet zobrazení: 103