0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NEZAVÁHAJTE!!! Dvojgeneračný rodinný dom na pozemku 1177 m2 v Čachticiach

Čachtice, Čachtice, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Snívate o svojom vlastnom rodinnom dome a dielni pre svoje majstrovanie? Súčasné bývanie Vám neumožňuje sa realizovať vo svojich zručnostiach, nakoľko bývate v paneláku. Máte malé deti, ktoré potrebujú priestor na svoje jašenie? Už Vás unavuje bývanie v mestskom paneláku, kde sa musíte obmedzovať Vy aj Vaše deti. Tak potom ste tu správne. Neponúkame Vám novostavbu za 180 000,- euro s pozemkom, kde vystúpite z terasy a ste na susedovom dvore. Ponúkame Vám síce starší rodinný dom, ale svojim veľkorysým dispozičným riešením a  rozlohou pozemku 1177 m2, Vám táto nehnuteľnosť určite učaruje. 

Ste rozumne uvažujúci a v kútiku mysle obchodník, ktorý myslí i na zadné vrátka?       Tak opäť ste tu správne nakoľko čiastka 130 000,- euro je pre rozumne zmýšľajúceho človeka tá správna investícia. Tento pozemok a  jeho dispozičné riešenie Vám  totiž umožňuje jeho prípadné rozdelenie na dva rozlohou stále postačujúce pozemky.

Ste z Nového Mesta n/V, z Piešťan, prípadne z Trenčína a hľadáte svoje nové bývanie v rozumnej vzdialenosti od uvedených miest.  Máme pre Vás bývanie od Nového Mesta n/V (6km cca 7 min), od Piešťan  (18 km cca 20 min), prípadne od Trenčína (35km cca 35 min). RD je v pôvodnom stave, postavený v roku 1974. Novšieho dáta je renovácia schodiska a podláh v niektorých miestnostiach. RD je murovaný, tehlový  s brizolitovou omietkou a s rovnou strechou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia). Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Centrálne vykurovanie domu je zabezpečené zánovným plynovým kotlom a radiátormi. RD je vo veľmi dobrom a zachovalom stave vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Myslíte, že by som Vás mohol ešte niečím prekvapiť? Ja vravím, že hej. RD je komplet podpivničený a na pozemku okrem murovanej garáže o rozlohe 31m2 je i skleník a stodola.  Nuž a aby som nezabudol v záhrade je množstvo vysadených ovocných stromov. A teraz to čo by Vás mohlo ešte zaujať i keď by som bol račej keby ste to všetko videli na vlastné oči. Lebo  verte, že je to to pravé orechové.

Dispozičné riešenie RD:

a)     Suterén 83 m2  – sklad zeleniny, sklad ovocia, dielňa, práčovňa, kotolňa.

b)    1 NP  83 m2  – spálňa, hosťovská izba, obývačka (1 x loggia a 1x terasa 19m2),

                             kuchyňa + špajza, kúpeľňa, WC, vstupná hala.

c)     2 NP  78 m2  –  spálňa, pracovňa, detská izba (1x loggia), obývačka (1x loggia),

                              kuchyňa + špajza, kúpeľňa, WC, vstupná hala.

 

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJOREALITY.

  • ID: 5392
  • Zverejnené: 2019-05-27 23:50:07
  • Posledná aktualizácia: 2019-06-19 10:51:27
  • Počet zobrazení: 83