0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | 5-izbový rodinný dom Dolné Samoty, Nové Mesto nad Váhom

Lipová 983/4, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | 5 izbový rodinný dom  v mestskej časti Dolné Samoty v Novom Mesto nad Váhom. 

Keď tento dom navrhol v 70 rokoch pán architekt Gardoň, nepochybne išlo o nadčasový dom. Dnes je to zachovalý, priestranný a svetlý dom, ktorý dýcha históriou a ktokoľvek doň vstúpi, je prekvapený akú ma tento dom príjemnú energiu aj v tomto dnes takpovediac pôvodnom stave.

Spol. ZAJO Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom, postavený v roku 1976 v tichej a vyhľadávanej lokalite v Novom Meste nad Váhom, na Lipovej ulici .

Dom napohľad nie veľký vás prekvapí svojim rozmerom a množstvom zákutí a úložných priestorov. Je navrhnutý tak, aby svojmu majiteľovi ponúkol všetko, čo potrebuje. Dom pozostáva, na hlavnom podlaží, zo vstupnej chodby, predsiene, samostatného WC, kuchyne, špajze a priestrannej obývacej izby s krbom a jedálňou, z obývacej izby vedú dvere na prestrešenú terasu a do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, dve majú balkón a kúpeľňa. Cez dvere v chodbe domu sa schádza do suterénu, kde sa nachádza komora a šikovná dielňa so vstupom na záhradu. Súčasťou domu je garáž s práčovňou. Vykurovanie domu je centrálne – plynovým kotlom, dom je napojený na všetky IS ako vodovod, kanalizácia, elektrina a plyn.

Pozemok, ktorý patrí k domu ma celkovú výmeru 881m2 a jeho šírka je 22 až 23m, je slnečný a rozumne rozdelený na okrasnú a úžitkovú záhradu. Na rovinatom a slnečnom pozemku je množstvo stromov a kríkov, myslím si že z ovocia si tu príde na svoje asi každý, na záhrade nájdete slivku, hrušku, jabloň, maliny aj hrozno.  Na boku domu je vyvedený vodovod na zalievanie ale nájdete tu aj nadzemnú nádrž na zachytávanie dažďovej vody.

Ulica, na ktorej sa dom nachádza patrí bezpochyby najtichším uliciam v Novom Meste nad Váhom. Ide síce o krajovú časť mesta ale zároveň tu nájdete veľmi dobrú občiansku vybavenosť. V blízkosti domu sa nachádzajú obchody, reštaurácie, poliklinika, nemocnica, základná a materská škola.

na predaj rodinný dom Nové Mesto nad Váhom

Viac informácii vám rád odovzdám na spoločnom stretnutí.

Tak neváhajte si zarezervovať termín na obhliadku domu ešte dnes na zajac@zajoreality.sk alebo na tel. č. 0907 980 436

Pozrite si aj iné rodinné domy na predaj.

Virtuálna prehliadka

  • ID: 11216
  • Zverejnené: 2021-10-03 08:09:13
  • Posledná aktualizácia: 2021-10-19 16:05:46
  • Počet zobrazení: 1470