0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ I 5-izbový rodinný dom na rovinatom pozemku, Soblahov

200.000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite obce Soblahov na rovinatom slnečnom pozemku s výmerou 672 m2. Rodinný dom s podlahovou plochou 200 m2 bol postavený v roku 1972 z tehly Porotherm, základy sú betónové. Strecha domu je rovná pokrytá pozinkovaným plechom. Dom bol čiastočne rekonštruovaný v roku 2000, kedy boli na poschodí vymenené eurookná, plávajúca podlaha a kúpeľňa. V roku 2019 boli vymenené radiátory v celom dome a plynový kotol. Prízemie domu je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Okná sú drevené, v izbách sú parkety, v kuchyni pvc a na chodbe dlažba. Na prízemí je obývacia izba a spálňa orientované na juh, kuchyňa a kúpeľňa s vaňou a WC orientované na sever, špajza. Na poschodí sú tri spálne, rekonštruovaná kúpeľňa s vaňou a WC, špajza a priestranná terasa s výhľadom na Inovec a Javorinu. Dom je celý podpivničený. V pivnici je kotolňa na tuhé palivo, kotolňa s plynovým kotlom, dve komory a dieľňa, Dom je napojený na elektrinu, vodu a plyn, odpad je odvedený do žumpy. Na rovinatom pozemku je slnečná záhrada so zeleninovými záhonmi a ovocnými stromami, ktorá susedí s potokom. Do záhrady je dovedená voda na polievanie. Dom nemá žiadne ťarchy a je k dispozícii na predaj a bývanie ihneď. V obci je kompletná občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácia, základná škola, škôlka, autobusová dostupnosť do mesta Trenčín.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907197011, emailovej adrese: lenka.kickova@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Lenka Kičková, realitná maklérka ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 51161
  • Zverejnené: 2024-03-26 10:48:54
  • Posledná aktualizácia: 2024-03-26 10:48:54
  • Počet zobrazení: 560