0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | Novostavba, rodinný dom, Trenčianske Jastrabie

Trenčianske Jastrabie, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | Novostavba, rodinný dom, Trenčianske Jastrabie

Na predaj kvalitná novostavba rodinného domu v Trenčianskom Jastrabí s úžitkovou plochou 95m2, ktorá je v záruke ešte dva roky. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 2021, kolaudácia rodinného domu momentálne prebieha. Rodinný dom je situovaný na juhovýchod a juhozápad. Nehnuteľnosť leží na slnečnom a rovinatom pozemku s výmerou 300m2.

Dom je súčasťou dvojdomu, od ktorého je predelený 35cm tehlou, 15cm zateplením a ďalšej vrstvy 35cm tehly. Obvodové múry sú z 35cm tehly a 15cm zateplením. Strecha domu je rovná, striekaná penovou izoláciou o hrúbke 30cm. Vykurovanie domu je podlahové pomocou kondenzačného plynového kotla značky Immergas. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete: voda, plyn, elektrina, septik s objemom 13m3 a v blízkej dobe sa plánuje aj pripojenie na kanalizáciu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Vstupná hala, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou, tri samostatné izby , kúpeľňa s WC a kotolňa. Na záhrade sa nachádza terasa s prístreškom a záhradný domček. Pred domom sú tri parkovacie miesta.

      

VYBAVENIE:

– plastové okná s vonkajšími žalúziami

– podlahové kúrenie

– vinylové podlahy

– kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi značky BOSCH

– fínsky mach v kúpeľni na cirkuláciu vzduchu

      

VÝHODY:

– novostavba v kvalitnom prevedení

– záruka domu na dva ďalšie dva roky

– nízke mesačné náklady

– tichá časť obce

– skvelá dostupnosť do Trenčína a Bánoviec nad Bebravou

LOKALITA: Dom sa nachádza v novej výstavbe domov , ktorá je zasadená do tichého prostredia obce. V obci sa nachádza základná škola, potraviny, obchody, lekár, lekáreň, detské ihriská, ale aj zastávka autobusu.

CENA: 265 000€ ,v ktorej je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a vklad na kataster. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č.: 0908 152 037, emailovej adrese: jozef.fulier@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

  • ID: 15446
  • Zverejnené: 2022-08-04 11:14:28
  • Posledná aktualizácia: 2022-08-08 15:43:50
  • Počet zobrazení: 1980