0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Trenčianske Teplice, Partizánska ulica – vila s úžitkovou plochou cca 200 m2

Trenčianske Teplice, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte bývanie v kúpeľnom meste s prípadnou možnosťou podnikania?  Páčia sa vám Trenčianske Teplice a ich okolie? Tak neváhajte táto nehnuteľnosť  Vám to ponúka.

Hľadáte nehnuteľnosť,  ktorá by Vám vrátila prvotne investované peniaze do nej? Chcete prísť a po malých úpravách si vytvoriť  svoje vysnívané bývanie? Tak opäť Vám vravím, že je to tá správna voľba. Ponúkaná vila, ktorá stojí na 119 m2  zastavanej plochy Vám ponúka cca 200 m2 úžitkovej plochy, ktorá sa môže zväčšiť o prípadné dobudovanie podkrovia.

Ďalšia dobrá správa je, že vila prešla v roku 2009 kompletnou rekonštrukciou pri ktorej boli použité kvalitné materiály (euro drevené okná, nová strecha, zateplenie vonkajšieho plášťa vily a nová elektroinštalácia). Chcete vedieť čo Vám táto  vila ponúka vo svojich útrobách? Tak nech sa páči.

  1. Prízemie ponúka: vstupná hala, predsieň so schodiskom, kuchyňa, samostatná jedáleň, špajza, 2 x izba, priestranná kúpeľňa s WC a v kúpeľni je umiestnený i plynový kotol.
  2. Poschodie ponúka: hala so schodiskom, obývacia izba, hosťovská izba, spálňa, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, návštevná miestnosť s vírivou vaňou jacuzzi pre 6 osôb s barovým pultom balkónom a samostatným vstupom do domu (záhrady).
  3. Podkrovie – možnosť dobudovania ďalšieho obytného poschodia (strešné okná a 2x klasické okno.

Rozmýšľam čo som vám ešte nenapísal a mohlo by Vás príjemne prekvapiť. Ale predsa mám ešte dáke bonusy.  Súčasťou domu je malá vinotéka so samostatným vchodom. Malá pivnička a garáž. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a predáva sa komplet zariadený.

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. :   0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

  • ID: 4728
  • Zverejnené: 2019-02-05 22:35:56
  • Posledná aktualizácia: 2019-07-20 15:26:25
  • Počet zobrazení: 584