0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | 5izbový dom s garážou – širšie centrum mesta Trenčín.

Kúty 33, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | 5izbový dom s garážou – širšie centrum mesta Trenčín.

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení  5-izbový rodinný dom, ktorý je možné využívať aj na podnikateľský účel s bývaním na poschodí, prípadne aj ako dvojgeneračné bývanie pre vašu rodinu.

Ponúkaná nehnuteľnosť je situovaná vo vyhľadávanej časti Trenčína v širšom centre v bočnej slepej uličke. Ide o tichú a menej známu ulicu Kúty, ktorá sa nachádza vedľa známej Partizánskej ulice.

Tento priestranný dom o úžitkovej ploche 251m2 pozostáva z pôvodnej časti domu približne zo 60. rokov a prístavby z roku 2006.

Pôvodná časť domu sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, špajzy, kúpeľne s wc, obývacej izby a spálne. Dom je čiastočne podpivničený, v týchto pivničných priestoroch sa nachádza kotolňa a práčovňa.

Prístavba domu sa nachádza prevažne na 2. nadzemnom podlaží a pozostáva zo vstupnej haly, schodiska, chodby, kúpeľne s wc, priestrannej kuchyne s obývacou izbou, spálne a detskej izby. Z obývacej izby a zo spálne je vstup na balkón, balkónová časť pri obývacej izbe je rozšírená a pripravená na príjemné posedenie s rodinou či priateľmi.

Pôvodná časť domu a prístavba sú vzájomne prepojené spojovacou chodbou, ale tiež má každá časť domu svoj vlastný vstup a je možné využívať každú časť domu samostatne, či už ako kombináciu podnikania a bývania alebo ako bývanie pre dve generácie.

Súčasťou domu je tiež priestranná murovaná garáž s elektrickou bránou, za domom sa ešte nachádza altánok, skleník a dreváreň.

Dom je postavený na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 690m2, prevažnú časť pozemku tvorí okrasná záhrada. Tu si môžete užiť pokoj a kľud v nádherne upravenej záhrade s jazierkom uprostred množstva  stromov či kríkov.

V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianská vybavenosť ( ZŠ, MŠ, obchody, MHD zástavky, ……)

Viac informácii vám veľmi radi zodpovieme na osobnom stretnutí. Pre lepšiu orientáciu si neváhajte pozrieť našu 3D obhliadku domu, ktorá je súčasťou tejto ponuky.

 

 

Virtuálna prehliadka

  • ID: 10767
  • Zverejnené: 2021-07-10 08:09:06
  • Posledná aktualizácia: 2021-07-10 08:26:53
  • Počet zobrazení: 3172