0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

REZERVOVANÉ | LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TRENČÍNE, ZÁBLATIE

363.490€

Popis nehnuteľnosti

Spol. ZAJO reality vám vo výhradnom zastúpení predstavuje exkluzívny 4-izbový rodinný dom v Trenčíne, v mestskej časti Záblatie, ktorý v sebe spája moderný dizajn s luxusom.  

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2019 a je situovaný vo vyhľadávanej  modernej časti Trenčína. Ponúka vysoký štandard bývania s celkovou úžitkovou plochou 125 m² a zároveň priestrannou záhradou o rozlohe 139 m², čo zaručuje dostatok priestoru pre relax a oddych.

Nehnuteľnosť  sa skladá z dvoch podlaží:

Prízemie tohto rodinného domu je navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a pohodlie, čo z neho robí ideálne miesto pre každodenný život. Pri vstupe do domu vás privíta priestranná chodba, ktorá vytvára príjemný dojem a  zároveň zabezpečuje dostatok úložného priestoru. Súčasťou prízemia je moderná kúpeľňa spojená s toaletou, ktorá je navrhnutá s ohľadom na maximálne využitie priestoru.

Srdcom domu je obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, s ktorou vytvára presvetlený a vzdušný priestor pre rodinné stretnutia. V rámci dispozície kuchynskej linky  sa nachádza praktická špajza, ktorá poskytuje dostatok miesta pre uskladnenie potravín a kuchynských potrieb.

Druhé poschodie kombinuje moderný dizajn s praktickosťou, zahŕňa spálňu, detskú izbu, kúpeľňu s toaletou a multifunkčnú pracovňu. Spálňa ponúka útočisko pre relax, zatiaľ čo detská izba vytvára príjemne prostredie pre rozvoj mladších členov rodiny. Pracovňa, ktorá plní aj funkciu hosťovskej izby, zase zabezpečuje flexibilný priestor pre prácu a ubytovanie návštev.

Záhrada tejto nehnuteľnosti je skutočným odrazom majiteľových predstáv o dokonalom spojení funkčnosti a estetiky. Bola navrhnutá na mieru tak, aby poskytovala idylický priestor pre relax a zároveň dodržiavala moderný dizajn, ktorý ladí s celkovým štýlom nehnuteľnosti. Vďaka automatickému zavlažovaciemu systému je údržba záhrady minimalizovaná, čo umožní novým majiteľom tráviť viac času vychutnávaním si krásy zelene bez zbytočnej námahy.

Na záhrade sa nachádza drevodom, ktorý momentálne plní funkciu detského kútika a praktického odkladacieho priestoru. Svojou univerzálnosťou navyše ponúka možnosť premeny na wellness zónu, čím vytvára priestor pre odpočinok priamo vo vašej záhrade.

Súčasťou komfortu domu je garáž,  ktorá poskytuje parkovacie miesto a zároveň slúži ako multifunkčný úložný priestor, ideálny pre uskladnenie bicyklov, náradia a iných nevyhnutných predmetov. Pred nehnuteľnosťou je dostatok miesta na parkovanie  pre ďalšie 3 autá.

Rodinný dom sa zároveň predáva kompletne zariadený, čo umožni novým majiteľom okamžité bývanie bez žiadnych starosti, a zachová jedinečný moderný a harmonický dizajn tejto nehnuteľnosti.

Ak hľadáte rodinný dom v Trenčíne, ktorý kombinuje plnú občiansku vybavenosť s moderným dizajnom a ponúka bezúdržbové bývanie vďaka moderným systémom, táto nehnuteľnosť bude presne vyhovovať Vašim predstavám.

Pre detailnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Video

  • ID: 48632
  • Zverejnené: 2024-03-02 19:58:41
  • Posledná aktualizácia: 2024-05-14 14:22:53
  • Počet zobrazení: 830