0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj novostavba – nízkoenergetický rodinný dom v Trenčíne časť Záblatie za 191.000,- eur na pozemku 371m2

Malozáblatská, Trenčín-Malé Záblatie, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Už máte dosť bývania na sídlisku v mestskom paneláku? Snívate o svojom vlastnom rodinnom dome, ale nechcete opustiť Trenčín? Bývate mimo Trenčína a dennodenné dochádzanie do práce a vozenie detí na krúžky a do školy Vás unavuje? Bývate v rodinnom dome a tohto komfortu sa nechcete zbaviť?  Tak potom ste tu správne.

Spoločnosť Zajoreality  Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v uzavretej obytnej zóne AURELIUM v Trenčíne časť Záblatie. V súčasnej dobe  sa táto nehnuteľnosť nachádza vo fáze výstavby.

Pozemok o celkovej rozlohe 370,5 m2 z toho, zastavaná plocha domu 125,86 m2.  Úžitková plocha domu 103,75 m2.

nízkoenergetický rodinný dom v Trenčíne časť Záblatie za 191.000,- eur na pozemku 371m2
nízkoenergetický rodinný dom v Trenčíne časť Záblatie za 191.000,- eur na pozemku 371m2

Stavba do stavu holodom bude ukončená do konca roku 2020.

Cena holodomu s pozemkom a oplotením:  191.000 EUR!

Ak by bol záujem zo strany kupujúceho je možné rodinný dom dokončiť v ŠTANDARDE (na kľuč) s navýšenou  cenou o cca 17.000,- eur. V cene sú zahrnuté  sanita, podlahy, obklady, interiérové dvere. V sume nie je zahrnutá kuchynská linka.  V prípadne záujmu je  možnosť využiť služby interiérového architekta.

Lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je v súčasnej dobe vyhľadávaná pre  jej dobrú dostupnosť ako na diaľnicu D1 taktiež i do centra mesta. Čo Vám ešte ponúka lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza? Neďaleko od nehnuteľnosti sa nachádza areál základnej školy, materská škola, pošta, detský a všeobecný lekár, obchody s potravinami, zástavka autobusov MHD vzdialená cca 5min chôdzou. Čo vy na to?

Túto nehnuteľnosť vrelo odporúčame!

 

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti  realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov  a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

 

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:

Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.

Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.

Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho.  Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk  prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.

S pozdravom  Ing. Peter Vozár  – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 8075
  • Zverejnené: 2020-07-21 19:13:41
  • Posledná aktualizácia: 2020-09-08 11:10:06
  • Počet zobrazení: 359