0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

Na predaj novostavba – nízkoenergetický 4 izbový rodinný dom v Trenčíne časť Záblatie za 198.000,- eur na pozemku 369m2

Malozáblatská, Trenčín-Malé Záblatie, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Už máte dosť bývania na sídlisku v mestskom paneláku? Snívate o svojom vlastnom rodinnom dome, ale nechcete opustiť Trenčín? Bývate mimo Trenčína a dennodenné dochádzanie do práce a vozenie detí na krúžky a do školy Vás unavuje? Bývate v rodinnom dome a tohto komfortu sa nechcete zbaviť? Tak potom ste tu správne.

Spoločnosť Zajoreality Vám ponúka na predaj nízkoenergetický 4 izbový rodinný dom v uzavretej obytnej zóne AURELIUM v Trenčíne časť Záblatie. V súčasnej dobe sa táto nehnuteľnosť nachádza vo fáze výstavby.

Pozemok o celkovej rozlohe 369,4 m2 z toho, zastavaná plocha domu 134,44 m2. Úžitková plocha domu 111,68 m2.

nízkoenergetický rodinný dom v Trenčíne časť Záblatie za 198.000,- eur na pozemku 369m2
nízkoenergetický rodinný dom v Trenčíne časť Záblatie za 198.000,- eur na pozemku 369m2
Dispozičné riešenie: – 4 x izba (obývačka s kuchyňou, spálňa, detská izba/ s týchto izieb je východ na terasu/ a hosťovská izba),
– kúpeľňa s WC ,
– samostatné WC,
– technická miestnosť,
– špajza

Stavba do stavu holodom bude ukončená do konca roku 2020.
Cena holodomu s pozemkom a oplotením: 198 000 €
Ak by bol záujem zo strany kupujúceho je možné rodinný dom dokončiť v ŠTANDARDE (na kľuč) s navýšenou cenou o cca 17.000,- eur. V cene sú zahrnuté sanita, podlahy, obklady, interiérové dvere. V sume nie je zahrnutá kuchynská linka. V prípadne záujmu je možnosť využiť služby interiérového architekta.
Lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je v súčasnej dobe vyhľadávaná pre jej dobrú dostupnosť ako na diaľnicu D1 taktiež i do centra mesta. Čo Vám ešte ponúka lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza? Neďaleko od nehnuteľnosti sa nachádza areál základnej školy, materská škola, pošta, detský a všeobecný lekár, obchody s potravinami, zástavka autobusov MHD vzdialená cca 5min chôdzou. Čo vy na to?
Túto nehnuteľnosť vrelo odporúčame!

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
Rekonštrukcie nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily, alebo kompletnú rekonštrukciu.
Úverového špecialistu: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu, spoločnosť ZAJO Reality, s.r.o. Vám preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: vozar@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár – ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 8069
  • Zverejnené: 2020-07-21 19:02:24
  • Posledná aktualizácia: 2020-08-21 10:18:32
  • Počet zobrazení: 257