0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | Rodinný dom Medňanského ul. v Trenčíne

Medňanského 32, Trenčín-Istebník, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ | Rodinný dom Medňanského ul. v Trenčíne

Spol. ZAJO Reality, s.r.o. vám ponúka na predaj starší rodinný dom na dobrej adrese a to v tichej uličke na Medňanského ul. v Trenčíne.  Ulica Medňanského sa nachádza v mestskej časti Trenčín – Istebník. Veľkou výhodou umiestnenia domu je jeho vynikajúca dostupnosť do centra mesta a blízkosť občianskej vybavenosti  a zároveň umiestnenie v tichej a kľudnej časti mesta s možnosťou úniku do prírody v blízkosti rieky Váh. Okolie rieky je od nepamäti vyhľadávanou lokalitou na relax, venčenie psov či športove aktivity.

Rodinný dom ktorý predávame bol postavený zhruba v 40 – 50 rokoch a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne, wc, komory, jednej menšej ( zadnej ) izby a dvoch predných izieb . Dom je vhodný na prestavbu alebo na kompletnú rekonštrukciu. Časť domu je podpivničená,  v tejto časti sa  nachádza technická miestnosť a studňa. Dom je postavený z plnej pálenej tehly v kombinácii s kvádrom. Strecha je škridlová v dobrom technickom stave.  Na pozemku sa nachadzajú drobné stavby ako garáž, letná kuchyňa,…..

Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Pozemok na ktorom sa nachádza dom, má výmeru 597m2 a jeho šírka je 15m. Pozemok je slnečný, orientovaný prevažne na juh.

V blízkosti domu sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť: obchody ( LIDL a BILLA), ZŠ na Veľkomoravskej a v Zlatovciach, MŠ na Orechovskej ul., Zdravotné stredisko na Zlatovskej, pošta, reštaurácie, hneď pri dome sa nachádza príjemná kaviarnička coffee & bar Zvonica . Dom ma tiež vynikajúcu dostupnosť na privádzač  D1.

Nehnuteľnosť odporúčame jednoznačne vidieť, dohoda na cene je možná.

  • ID: 8708
  • Zverejnené: 2020-12-22 12:14:09
  • Posledná aktualizácia: 2021-01-19 12:39:43
  • Počet zobrazení: 1167