0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NA PREDAJ | Sympatická rodinná vila z tridsiatich rokov, Vladimíra Roya v Trenčíne

Vladimíra Roya 193, Trenčín-Zlatovce, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

 

NA PREDAJ | Sympatická rodinná vila z tridsiatich rokov, Vladimíra Roya v Trenčíne

Spoločnosť ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinnú vilu postavenú v tridsiatich rokoch, ktorá dýcha históriou. Vysoké stropy, pôvodné masívne dvere a veľké svetlé priestory s kastlíkovými oknami dodávajú tomuto domu jedinečný charakter tridsiatich rokov.

Vila je postavená z plnej pálenej tehly a jej úžitková plocha je 287m2 a pozostáva:

Zo suterénu domu o výmere 100m2, kde sa nachádza dielňa, WC, technická miestnosť, práčovňa, dva malé sklady, pivnica na zeleninu a ovocie a dve veľké miestnosti, ktoré majú 22a 26m2. Veľkou výhodou je, že do pivníc sa dostanete nielen schodiskom priamo z domu, ale aj vstupom z vonku.

Prvé nadzemné podlažie o výmere 113m2 pozostáva z presklenej verandy, vstupnej chodby, spálne, kuchyne, kúpeľne, WC, kuchyne s komorou a obývacej izby s jedálňou. Výška stropov je 3,2m.

Po pôvodnom drevenom schodisku sa dostanete na poschodie domu, kde sa nachádza chodba, WC, kúpeľňa, spálňa a veľká denná miestnosť s balkónom a výhľadom na Trenčiansky hrad. Poschodie má spolu výmeru 74m2.

Táto príjemná svetlá vilka prešla v rokoch 1997 až 2000 rozsiahlou rekonštrukciou vrátane výmeny elektrických, vodovodných rozvodov, kúrenia, v čo najväčšej miere boli zachované pôvodné drevené kastlíkové okná. Vymenené za plastové boli okná len na severnej strane, na poschodí sú strešné okná velux. V obývacej izbe a jedálni sú pôvodné drevené parkety, vo zvyšných izbách je laminátová podlaha, dvere sú pôvodné masívne. Na 1.np sa nachádza kúpeľňa s vaňou s masážnymi tryskami a sprchový kút, na poschodí je kúpeľňa s vaňou. Vykurovanie domu je 4 ročným plynovým kondenzačným kotlom, v izbách sa nachádzajú liatinové radiátory, kúpeľne sú vykurované podlahovým kúrením. V jedálni domu sa nachádza pôvodná kachľová pec, ktorá vám poskytne príjemné sálavé teplo v mrazivých dňoch.

Dom je suchý, zachovalý a vo veľmi dobrom stave. Murivo domu má 50cm, naviac je zateplené, čím boli eliminované tepelné úniky, náklady na vykurovanie domu sú 100€/mesačne. Dom je napojený na obecný vodovod, ale disponuje aj kopanou studňou napojenou na domácu vodáreň, kanalizáciu, plyn. Elektrická prípojka je vedená už v zemi.

Súčasťou domu je samostatne stojaca garáž o rozmere 3,4x 6m so sekčnou bránou na diaľkové ovládanie.

Pozemok, na ktorom sa nachádza rodinná vila, je skromných 388m2, ale aj napriek tomu ponúka priestor na príjemné posedenie v záhrade. Oplotenie domu je pôvodné – kované a je na ňom vidieť stopy po bojoch, ktoré prebiehali v Trenčíne počas II.sv. vojny.

Ak vás táto jedinečná vila v zachovalom stave, ktorá dýcha históriou zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si osobnú ohliadku nehnuteľnosti.

Ulica Vladimíra Roya, na ktorej sa rodinná vila nachádza, je bočná ulička v blízkosti povodia rieky Váh, pár minút vzdialená od centra mesta a zároveň v prijateľnej dostupnosti na výpadovku na diaľnicu. V blízkosti sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť ako obchody, MŠ, ZŠ, stredné školy, zdravotné strediská, MHD, SAD zastávky a malá vlaková stanica.

Pôdorysy

Suterén

1np.

2np.

  • ID: 34376
  • Zverejnené: 2023-08-31 20:38:40
  • Posledná aktualizácia: 2024-01-24 19:51:16
  • Počet zobrazení: 1260