0907 980 436
Dolný Šianec 1, 911 48 Trenčín
info@zajoreality.sk

NOVOSTAVBA | 4 izbový RD, Trenčín – Záblatie

Trenčín, Trenčín, Slovensko

Popis nehnuteľnosti

Na predaj novostavba 4izbového rodinného domu, lokalita Trenčín – Záblatie

Ponúkame na predaj dvojpodlažný tehlový rodinný dom s plochou strechou. Dom je súčasťou dvoj domu, vzájomne dilatačne oddelených. Úžitková plocha domu je 115m2 vrátane prekrytej terasy ( 4,25 x 2m), zastavaná plocha domu je 80m2. Dom sa  nachádza na rovinatom, oplotenom pozemku o výmere 247m2. Dispozičné riešenie: Vstup do domu je cez zádverie, ktoré je zastrešené vysunutou časťou poschodia. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, technická miestnosť, toaleta, komora pod schodiskom, obývacia izba  s jedálňou a kuchyňou. Z obývacej izby je prístup na zastrešenú terasu. Vstup na poschodie je cez dvojramenné schodisko.  Na poschodí  sa nachádzajú dve detské izby, spálňa, toaleta a kúpeľňa. Stav domu:   Vchodové dvere značky HÖRMANN, plávajúca podlaha v celom dome, interiérové dvere, obklad, dlažba, sanita. Vykurovanie domu je riešené teplovodným podlahovým kúrením.  Cena je vrátane zámkovej dlažby na terase a na spevnenej ploche pred vchodom do domu.

Na predaj novostavba rodinný dom v Trenčíne od ZAJO reality
Na predaj novostavba rodinný dom v Trenčíne od ZAJO reality

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Nechceme, aby ste sa prispôsobovali nehnuteľnosti, keď sa môže nehnuteľnosť prispôsobiť vám. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.

ZAJO Reality, s.r.o.

Sme hlavne lokálna realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní a plnení všetkých podmienok. Našim cieľom je vaša spokojnosť . Ak si chcete dohodnúť nezáväznú prehliadku, prípadne máte akékoľvek  otázky,  neváhajte nás kontaktovať na tel. č. : 0907980436, alebo emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk  Prípadne po telefonickom dohovore nás môžete navštíviť osobne v našej kancelárii na adrese: Dolný Šianec 1 v Trenčíne, (budova Keramoprojektu,  2. poschodie vedľa Notárskeho úradu )

Tomáš Zajac spol. ZAJO Reality, s.r.o.

  • ID: 8172
  • Zverejnené: 2020-08-12 07:28:13
  • Posledná aktualizácia: 2020-09-08 11:08:26
  • Počet zobrazení: 244